Голосування
Голосування 5 канал

Вибори на окупованих територіях: в "Опорі" відреагували на домовленості ТКГ – відео

Читайте по-русски
Ольга Айвазовська переконана, що навряд чи парламент погодиться на умови

Нереалістичні – так голова громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська назвала домовленості за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи, інформує "5 канал".

Згідно з ними, Леонід Кравчук пообіцяв звернутися до Верховної Ради, щоби та скасувала постанову, яка не дозволяє проводити місцеві вибори на окупованих територіях. Росія під час переговорів наполягала, що цей документ не відповідає Мінським угодам.

Ольга Айвазовська ж переконана – вже запізно. Та й навряд на це погодиться парламент.

"Уже минули всі терміни з формування територіальних виборчих комісій, з проведення їх перших засідань. Тобто ми не можемо просто з повітря ухвалити рішення, яке вже суперечить календарному плану виборчого процесу, який стартував і реалізується і на рівні ЦВК, і на рівні територіальних виборчих комісій, які сформовані. Ця пропозиція може прозвучати, але я не вірю в її реалістичність", – заявила Ольга Айвазовська.

Нагадаємо, також на черговому засіданні Тристоронньої контактної групи у форматі відеоконференції за участю нового глави української делегації Леоніда Кравчука та першого заступника глави делегації Вітольда Фокіна було погоджено чотири нові ділянки розведення сил.

Попередній матеріал
Активісти вимагають звільнити першого заступника прокурора Одеської області – в чому причина
Наступний матеріал
В Україні розширили "червону" зону карантину – де мають повернути суворі обмеження
Loading...