Олексій Данілов
Олексій Данілов Офіс президента

У РНБО попереджають про складнощі з підрахунком голосів на місцевих виборах

  Читайте по-русски
  Україна за всі роки незалежності таких складних виборів ще не мала, вважає Олексій Данілов

  Підрахунок голосів на місцевих виборах буде дуже складним, вважає секретар РНБО Олексій Данілов. Про це він сказав під час координаційної наради штабу по забезпеченню прозорості та правомірності виборчого процесу, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

  "Звертаю увагу на новий адмінустрій і питання виборів в ОТГ, що відкриває доступ до розпорядження землею. Дуже багато кандидатів і політичних сил йтимуть на вибори з цих міркувань. До прикладу, вже сьогодні в селищі Кароліно-Бугаз Одеської області понад 19% виборців виявили бажання змінити місце голосування", – повідомив секретар РНБО.

  "Що стосується підрахунку голосів, то він буде вкрай складним та важливим. Що стосується голосування військовослужбовців та правоохоронців, які будуть забезпечувати публічний порядок під час виборів, наше завдання – дати можливість їм також проголосувати", – зазначив Данілов.

  За його словами, Україна за всі роки незалежності таких складних виборів ще не мала. Проте секретар РНБО зазначив, що ці місцеві вибори мають бути демократичними та вільними.

  "Членство в ЄС та НАТО визначено нормами Конституції України, але щоб ми змогли отримати членство в цих євроатлантичних структурах, ми маємо відповідати певним критеріям, одним з яких є демократичні, вільні вибори", – резюмував секретар РНБО.

  Нагадаємо, спостерігачі зафіксували чимало охочих змінити виборчу адресу на Київщині – підозрюють фальсифікації.

  Попередній матеріал
  Зеленський та Венедіктова "кришують" своїх – Шабунін про плівки НАБУ щодо "слуги" Юрченка
  Наступний матеріал
  Як теплий клімат впливає на стан кісток – дослідження
  Loading...