Голосування, референдум
Голосування, референдум rivnist.in.ua

Вибори в Раду: дані екзит-полу станом на 20:00

  Читайте по-русски
  Явка становила близько 50%, за даними ЦВК
  За результатами Національного екзит-полу, на позачергових виборах до Ради станом на 20 годину, до Верховної Ради проходять п'ять політичних партій: "Слуга народу" (44,2% голосів), "Опозиційна платформа – За життя" (11,4%), "Європейська солідарність" (8,8%), "Батьківщина" (7,4%) та "Голос" (6,5%).

  Такі дані Національного екзит-полу, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва", КМІС та "Центром Разумкова", оприлюднено на прес-конференції в "Укрінформі" в неділю, 21 липня.

  Найближче до подолання 5-відсоткового прохідного бар'єру станом на 20 годину перебуває партія "Сила і честь", яка набрала 4,3% голосів.

  Нагадаємо, за даними ЦВК, станом на 20:00 явка виборців становила близько 50%. За підрахунками "Опори", проголосували 49,3% виборців.

  Як розповіла представниця "Опори" Ольга Айвазовська в ефірі "5 каналу", схід і південь України підвищили свою активність на парламентських виборах. За її словами, тенденція динаміки по регіонах істотно змінилася.

  Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. О 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів. Станом на 16:00, за даними зі 140 із 199 округів явка виборців на позачергових виборах народних депутатів України становила 36,11%.

  Додамо, що станом на 18:00 надійшло 1792 повідомлення про порушення, пов’язані з виборчим процесом, складено 44 протоколи про адміністративні правопорушення, відкрито 44 кримінальних провадження. 

  Попередній матеріал
  "Зробимо все, щоб виправдати довіру, яку ви надали нашій команді": Порошенко звернувся до виборців
  Наступний матеріал
  За результатами екзит-полу, в Голосіївському районі столиці перемагає представник "ЄС"
  Loading...

  Вибори-2019: учасники марафону Яна Зінкевич, Марина Бардіна та Микола Давидюк – відео

  "Зробимо все, щоб виправдати довіру, яку ви надали нашій команді": Порошенко звернувся до виборців

  Олексій Гончаренко проходить до ВР – екзит-пол

  Майже 50%: ЦВК оновила дані стосовно явки виборців

  Вибори до Ради: як українці голосували в Польщі – включення з Кракова

  "На жаль, ми бачимо перші ознаки реваншу", – Порошенко про політичну ситуацію в Україні