Петро Порошенко
Петро Порошенко 5.ua

"Зробимо все, щоб виправдати довіру, яку ви надали нашій команді": Порошенко звернувся до виборців

  Читайте по-русски
  Порошенко пообіцяв використати весь досвід, знання та зв’язки, здобуті за останні роки, а також спрямувати зусилля на посилення міжнародної коаліції

  Стратегічними та пріоритетними завданнями партії "Європейська Солідарність" є реалізація положень Конституції, що визначають найпершим завданням влади роботу над вступом до ЄС і НАТО та недопуск до реальної влади "Опозиційної платформи". Про це йдеться у зверненні лідера політсили Петра Порошенка, оприлюдненому на сайті "ЄС".

  "Піврічний виборчий марафон в Україні нарешті завершився. Дякую всім і кожному, хто сьогодні віддав голос за "Європейську Солідарність". Ми зробимо все, щоб виправдати довіру, яку ви надали нашій команді. Це було нелегко для нас і для вас.

  Ми були головною мішенню на цих виборах. На нас було націлене вістря російської пропаганди. На нас концентрувала увагу "п’ята колона". Проти нас, за допомогою силових структур та колишніх топ-чиновників з адміністрації Януковича, постійно влаштовували провокації. А влада при цьому крізь пальці дивилася на активність "п’ятої колони", – йдеться у зверненні.

  За словами Порошенка, "ЄС", а не "Опозиційну платформу", атакували і деякі партії проєвропейського, патріотичного спрямування.

  "Така лінія явно не сподобалася виборцям. Ці партії, як бачимо з результатів усіх екзит-полів, не долають п’ятивідостковий бар’єр і не потрапляють до Ради. Шкода. Тому що вони розпорошили від 10 до 15% голосів, які перерозподіляться на користь більших партій – в тому числі і проросійських. До виборів вони не почули нашого заклику до об’єднання. Ми тепер повинні і готові представляти в новій Раді інтереси їхніх виборців. Ми точно будемо робити все для того, щоб виправдати вашу довіру", – зазначив лідер партії, додавши, що судячи з результатів екзит-полів, українці вирішили, що проєвропейська, українська команда потрібна у Верховній Раді.

  "Особисто ув мене не було в цьому жодних сумнівів. Дякую, дорогі співгромадяни, ще раз дякую всім, хто підтримав нашу команду і дякую команді за потужну роботу.

  Нам з вами боротися за Україну. Нам з вами зупиняти російський реванш. Нам з вами – спільно забезпечувати незворотність курсу України в Євросоюз і НАТО. Наші рішучі дії по звільненню Криму. Наші рішучі дії по звільненню Донбасу. Це – стратегічні завдання", – наголосив Порошенко.

  Стратегічне завдання, зокрема, – не допустити до реальної влади "Опозиційну платформу".

  "Цих путінських маріонеток не повинно бути ані в уряді, ані в коаліції, ані в керівництві  парламенту.  Щоб вони зсередини уряду не виконували поставлені Путіним і Москвою завдання", – додав Порошенко, поінформувавши, що "ЄС" очікує, що вже до ранку всі, хто проходить до Ради, відмежуються від платформи Бойка-Медведчука і засвідчать свою позицію щодо неприйнятності співпраці з "п’ятою колоною".

  "Своїм головним партнером ми вважаємо найбільш ідейно близьку до нас партію "Голос",  якщо офіційні результати ЦВК підтвердять дані екзит-полів. Пропоную негайно стишити емоції виборчої кампанії, об’єднатися насамперед на європейській та євроатлантичній платформі", – сказав Порошенко. І додав, що "поза формальним розподілом на владу та опозицію, ми готові до стратегічної та ситуативної співпраці з усіма, хто підтримуватиме курс на вступ до ЄС та НАТО".

  Порошенко пообіцяв використати весь досвід, знання та зв’язки, здобуті за останні роки, а також спрямувати зусилля на посилення міжнародної коаліції.

  "Ми продовжимо ефективну дипломатію в українських національних інтересах і не дамо винести Україну за дужки світових процесів, зробити її розмінною монетою в чужих іграх. Ще раз хочу наголосити про принцип "нічого про Україну без України". Він залишається пріоритетним на порядку денному", – наголосив лідер "ЄС".

  Серед пріоритетних завдань – реалізація положень Конституції, що визначають найпершим завданням влади роботу над вступом до ЄС і НАТО.

  "Ми знаємо, що саме на цьому шляху до Європейського Союзу слід шукати розв’язання проблем бідності, тарифів. Саме на шляху до НАТО нам треба шукати припинення агресії на Донбасі і повернення Криму в Україну, а України – в Крим", – пояснив Порошенко.

  Лідер "ЄС" наголосив: "Я пишаюся нашою командою. Вона добре попрацювала під час кампанії і ще краще працюватиме у Верховній Раді України. Бо ви обираєте не лише тих, хто буде вас представляти в Раді, а й тих, хто буде за вас боротися. Ми вміємо це робити – і будувати, і боротися, і захищати. Ми – команда "Європейської Солідарності", яка повністю віддана Україні".

  І додав: ніхто не обіцяє, що буде легко.

  "Час розкидати каміння минув. Настав час збирати каміння і продовжити будувати. Будувати гідне європейське майбутнє вільної, великої Української держави. Саме за це проголосували виборці. Саме для цього "Європейська Солідарність" прийшла до Верховної Ради і виконає свій обов’язок. Україна переможе! Слава Україні!" – звернувся Порошенко.

  Попередній матеріал
  Битва за клієнта: на Київщині під час похорону між працівниками ритуальних агентств сталася перестрілка
  Наступний матеріал
  Вибори в Раду: дані екзит-полу станом на 20:00
  Loading...

  "За європейську і євроатлантичну Україну": Порошенко з родиною проголосував на виборах

  "Європейська солідарність" звернулася із закликом до виборців

  У "ЄС" заявили, що Порошенка намагаються через суд зняти з виборів

  "Україна йде з порядку денного пріоритетних питань світу – нам цього не можна допустити", – Порошенко

  "Європейська солідарність" іде в парламент не за посадами – Порошенко

  "Наш політичний "спецназ" твердо налаштований зупинити реваншистів", – Порошенко