Урна для голосування
Урна для голосування 5 канал

Майже 50%: ЦВК оновила дані стосовно явки виборців

Читайте по-русски
За підрахунками "Опори", проголосували 49,3% виборців

Майже 50% – така явка на дочасних парламентських виборах станом на 20 годину. Дані оприлюднила Центральна виборча комісія.

Громадянська мережа "Опора" також оприлюднила дані щодо явки станом на 20-ту годину. За їхніми підрахунками, проголосували 49,3 відсотка виборців. Похибка при цьому становить 0,6 відсотка.

Як розповіла представниця "Опори" Ольга Айвазовська в ефірі "5 каналу", схід і південь України підвищили свою активність на парламентських виборах. За її словами, тенденція динаміки по регіонах істотно змінилася.

Як повідомляв 5.UA, позачергові вибори до Верховної Ради завершилися в Україні. О 8:00 по всій Україні відкрилися виборчі дільниці, працювали вони до 20:00. Голосування відбувалося за змішаною виборчою системою. У бюлетені за партійними списками було представлено 22 політичні партії. А в мажоритарних округах балотувалося понад три тисячі кандидатів. Станом на 16:00, за даними зі 140 із 199 округів явка виборців на позачергових виборах народних депутатів України становила 36,11%.

Додамо, що станом на 18:00 надійшло 1792 повідомлення про порушення, пов’язані з виборчим процесом, складено 44 протоколи про адміністративні правопорушення, відкрито 44 кримінальних провадження. 

Попередній матеріал
"На жаль, ми бачимо перші ознаки реваншу", – Порошенко про політичну ситуацію в Україні
Наступний матеріал
Олексій Гончаренко проходить до ВР – екзит-пол
Loading...

Верховний Суд скасував повторне жеребкування у ЦВК – подробиці

Дострокові вибори: ЦВК оскаржила рішення суду про пережеребкування

Цікава статистика та новації: ЦВК визначила місця партій у бюлетені