Ірина Венедіктова
Ірина Венедіктова Рубрика / Facebook

Венедіктова підтвердила, що зустрічалася з одіозним Портновим

  Читайте по-русски
  Венедіктова не дала конкретної відповіді на запитання, якою має бути відповідальність Портнова за погрози представнику прокуратури

  Генеральний прокурор Ірина Венедіктова підтвердила, що зустрічалась із колишнім заступником глави адміністрації Януковича Андрієм Портновим, бо він "медійно потужна людина". Про що вона сказала в інтерв'ю виданню "Українська правда".

  "Коли я була очільником ДБР, мене пов'язували не те що дуже щільно з Портновим, а просто вважали "людиною Портнова". І коли я в якомусь інтерв'ю ще зазначила про те, що Портнов виявив бажання зустрітися, одразу адвокат Порошенка написав: "От, зі мною не хоче, а з Портновим вона хоче". Я пам'ятаю. Я справді розмовляла з Андрієм Володимировичем. Від нього дуже багато до нас заяв було, і в ДБР, і зараз вже звернень сюди приходить. Враховуючи те, що він медійно потужна людина, в нього дуже багато людей, які підтримують його ідеї", – сказала Венедіктова.

  Вона також зазначила, що в багатьох питаннях має протилежну з Портновим позицію, зокрема, щодо його погроз на адресу прокурору Божку. Однак Венедіктова не дала конкретної відповіді на запитання, якою має бути відповідальність Андрія Портнова за погрози представнику прокуратури.

  "Ви знаєте, тут у питанні адекватності покарання треба виходити з того, на що ми вийдемо: злочин – не злочин, порушення професійної етики чи просто людської моралі", – вважає Венедіктова.

  Як відомо, 17 березня 2020 року Верховна Рада дала згоду на призначення генеральним прокурором Ірини Венедіктової. У  2016-2017 роках Венедіктова подавала свою кандидатуру на посаду судді Верховного Суду України. Проте провалила участь в конкурсі, отримавши бал, менший від мінімально допустимого. 

  Попередній матеріал
  У ЗСУ підтвердили першу смерть від коронавірусу
  Наступний матеріал
  За невикористання – штраф: в Україні запустили мобільний додаток для контролю самоізоляції та обсервації
  Loading...

  Венедіктова призначила нового заступника на заміну Трепака – що про нього відомо

  Родини Героїв Небесної Сотні вимагають повернути "справи Майдану" Трепаку – подробиці

  Після відставки Трепака можемо забути, що справу Гандзюк розслідуватимуть належно – Рябошапка про рішення Венедіктової

  Венедіктова усунула Трепака від розслідування вбивства Гандзюк: з'явився коментар самого Трепака

  Годинник за 10 тис. євро: у Венедіктової помітили незадекларовану "нову цяцьку"

  Ексгенпрокурор Рябошапка: Підозра Порошенку – це юридичний "треш", необґрунтований і незаконний