Ігор Головань прийшов у ДБР
Ігор Головань прийшов у ДБР "5 канал" / Єва Ніколашвілі

"Пацанка і Портнов": директор ДБР співпрацює з ексчиновником Януковича – Головань

Читайте по-русски
Ірина Венедіктова "засвідчила свою увагу до телеграм-каналу Портнова і висловила готовність з ним зустрітися", каже адвокат

Адвокат п'ятого президента України Петра Порошенка Ігор Головань повідомив, що чільниця ДБР Ірина Венедіктова комунікує з ексчиновником адміністрації Януковича Андрієм Портновим із питань розслідування справ, ініційованих Портновим проти Порошенка. При цьому з самим адвокатом п'ятого президента щодо тих же самих справ Венедіктова зустрічатися відмовляється. "Це все, що слід знати про об'єктивність і неупередженість" нинішньої чільниці Бюро, написав Головань.

Далі наводимо допис Ігоря Голованя без суттєвих змін:

"Пацанка і Портнов. Як тепер мало хто сумнівається, колишній директор ДБР Роман Труба керувався не тільки по телефону, а й по телеграм-каналу. Ситуація з т. в. о. директора пані Венедіктовою виглядає аналогічною.

В обох своїх інтерв'ю нордичної сутності шанувальниця пацанської поведінки засвідчила свою увагу до телеграм-каналу Портнова і висловила готовність з ним зустрітися.

А от як кероване пані Венедіктовою ДБР відповідає на офіційні письмові звернення про особистий прийом: "Директор Державного бюро розслідувань не є керівником органу досудового розслідування, який наділений повноваженнями щодо ознайомлення з матеріалами досудового розслідування, надання слідчому письмових вказівок та іншими видами контролю за розслідуванням кримінальних проваджень, відповідно відсутні підстави для прийому Вас з питань, пов'язаних з розслідуванням вищевказаних кримінальних проваджень".

Як бачимо, зустрічатися стосовно тих самих проваджень з Портновим відсутність статусу керівника органу досудового розслідування пані Венедіктовій аж ніяк не заважає.

Це все, що варто знати про незаангажованість, об'єктивність і неупередженість т. в. о. директора ДБР. Так вона виконує завдання "не брехати".

Відповідь ДБР Ігорю Голованю
Відповідь ДБР Ігорю ГолованюІгор Головань / Facebook

Як повідомляв 5.ua, очільниця Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова вважає, що необхідно скасувати закон про амністію учасникам Революції Гідності.

Попередній матеріал
В Україні вперше відбудеться 10-годинний Освітній телемарафон – що це таке
Наступний матеріал
Міністерка Скалецька, яка заявляла, що залишиться на карантині, покинула санаторій "Нові Санжари" (оновлено)
Loading...

Хто і навіщо хоче поховати справи Майдану – "Спостерігач"

Очільниця ДБР виступила за скасування амністії для активістів Майдану

Розстріли на Майдані: ДБР затримало підозрюваного у вбивстві колишнього бійця "Омеги"

У ДБР кажуть, що відкрили нове провадження у справах Майдану, але не називають яке

До ДБР перевели 8 тисяч томів з Офісу Генпрокурора – що ще розповіли слідчі на пресконференції

Обшуки у міграційній службі Чернівецької області – ДБР викрило схему хабарництва на паспортах