Ірина Венедіктова
Ірина Венедіктова facebook.com/vitaliy.shabunin

Годинник за 10 тис. євро: у Венедіктової помітили незадекларовану "нову цяцьку"

  Читайте по-русски
  Відсутність інформації про придбання – корупційне правопорушення, що загрожує звільненням, кажуть у "Центрі протидії корупції"

  У генпрокурора Ірини Венедіктової помітили незадекларований наручний годинник із колекціії Hublot, вартість якого в перерахунку на національну валюту сягає близько 300 тис. грн – про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова ГО "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін.

  "Ірина Венедіктова, вибачте, не можу знайти в реєстрі декларацій повідомлення про ваш новий Hublot. За всіма ознаками, це Hublot з колекції Big Bang. Вартість – 10 тисяч євро (+ ремінець алігатор). Відсутність інформації про його придбання – корупційне правопорушення, яке загрожує вашим звільненням. Раніше у вашій декларації бачив і Rolex, і Hublot. А от про нову цяцьку – нічого немає. А годинник на руці є", – написав він.

  Нагадаємо, голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін назвав абсурдним призначення Ірини Венедіктової на посаду генпрокурора. Він зазначив, що Венедіктова буде "мох і болото підписувати" і " кінь на цій посаді був би менш ручним".

  Попередній матеріал
  Епіцентр коронавірусу на Тернопільщині: "Фонд Порошенка" придбав обладнання для Монастириської лікарні
  Наступний матеріал
  Наскільки швидко коронавірус поширюється в Україні – Ляшко оцінив ситуацію
  Loading...