Ірина Венедіктова
Ірина Венедіктова Рубрика / Facebook

"Щедрий дарунок": Венедіктова купила офіс за ціною, вп'ятеро нижчою за ринкову – "Спостерігач"

Читайте по-русски
Йдеться про приміщення у самісінькому центрі Харкова

Новому генеральному прокурору України Ірині Венедіктовій належить офіс у Харкові, придбаний за вп'ятеро нижчою за ринкову ціною. Про це йдеться у черговому випуску проекту "Спостерігач" на "5 каналі".

Як стало відомо, 2015-го року Ірина Венедіктова придбала офіс на 150 кв. м. Приміщення знаходиться у новому будинку в середмісті Харкова (вул. Культури, 22-В). При цьому, офіс розташований на першому поверсі і має окремий вхід. Ціна питання на той момент – $39 тис., або $260 за кв. м.

Утім, насправді вартість офісних приміщень у цьому комплексі ще й досі складає близько $1,5 тис. за кв. м. Очевидно, що Ірина Венедіктова отримала дуже щедрий подарунок, або вартість майна у декларації занижена, наполягають журналісти проекту.

Зазначимо, що в цьому офісі розташувався офіс юридичної компанії "Перегрін Кепітал Груп". Від цієї компанії Ірина Венедіктова отримувала доходи як радник, а також від здачі майна в оренду. Єдина засновниця "Перегрін Кепітал Груп" – Наталія Гадібівна Колесник. Жінка є свекрухою Венедіктової (чоловік – Денис Колесник – працює в кіберполіції). Керівником і підписантом "Перегрін Кепітал Груп" значиться Ганна Трифонова, яка, судячи із фото і коментарів у Facebook, є подругою Ірини Венедіктової.

Ця ж Ганна Трифонова керує Всеукраїнським центром обслуговування іноземних студентів "Перегрін". Дві компанії зі словом "Перегрін" об'єднують спільна адреса і номер телефону. А ще – від обох цих компаній Венедіктова останніми роками отримувала доходи від здачі майна в оренду.

Як повідомляв 5.UA, Верховна Рада дала згоду на призначення генеральним прокурором Ірини Венедіктової. За таке рішення на позачерговому пленарному засіданні 17 березня проголосували 269 народних депутатів.

Нагадаємо, у 2016-2017 роках Венедіктова подавала свою кандидатуру на посаду судді Верховного Суду України. Проте провалила участь в конкурсі, отримавши бал менше мінімально допустимого.

 

Попередній матеріал
Патріотка, яка ніколи не втрачала оптимізму: відійшла у вічність видатна соціологиня Ірина Бекешкіна
Наступний матеріал
Брифінг МОЗ щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції
Loading...