ТІК Циклони
ТІК Циклони www.youtube.com

"Весняні циклони – недолюстровані, перефарбовані": новий кліп про вибори в Україні став хітом у мережі – відео

Читайте по-русски
Це не сатира на нинішніх кандидатів, ідея "Циклонів" набагато глибша

У мережі продовжує набирати популярність кліп українського гурту ТІК на пісню "Циклони". "Передвиборчий екшн" вже зібрав понад мільйон переглядів і масу захоплених коментарів. Соліст колективу Віктор Бронюк на своїй сторінці у Facebook порадів тому, що пісня більшості виборців "зайшла".

"Насуваються "Циклони" та опади у вигляді продуктів життєдіяльності деяких політиків. Тож голосуйте, щоб встановилася добра погода!", – йдеться у повідомленні.

Водночас Віктор Бронюк зазначив, що "це не сатира на нинішніх кандидатів, ідея "Циклонів" набагато глибша – фактично, це відповідь на запитання, чому українці зачаровуються кандидатами, голосують за них, а потім по факту розчаровуються і при владі з‘являються ті ж самі біг-морди, тільки в профіль".

"Виборці мають право зачаровуватися, але при цьому повинні усвідомлювати свою відповідальність. Якщо корова призначена давати молоко, то використовувати її на кінних перегонах – дурна ідея, як би ви ту телицю не обожнювали. І навпаки, купувати племінного коня, розраховуючи на збільшення надоїв на душу населення, м'яко кажучи, недалекоглядно", – написав співак.

І додав: "Але цю інформацію люди пропускають мимо вух. Тому я вирішив у гумористичній формі звернути увагу виборців, що це саме вони у кабінках на дільницях приводять до влади корупціонерів, диктаторів та високопоставлених бездар".

Бронюк підкреслив, що в пісні не варто звертати увагу на імена. "Всі вони вигадані, і будь-які збіги з реальними кандидатами є плодом вашої фантазії", – зазначив музикант.

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.СОМ": актриса Лариса Кадочникова в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
ПЦУ в зверненні до міжнародної спільноти перерахувала випадки тиску на Українську Церкву в Криму та ОРДЛО
Loading...

Коли має завершитися формування всіх ОТГ – у Кабміні назвали крайній термін

Вибори у США: Гілларі Клінтон визначилася з рішенням

Партія підтримала рішення Гнапа зняти кандидатуру – що далі

Все, що коштує більше нуля гривень, є підкупом виборця – КВУ

"Ніби флешмоб": ще один кандидат у президенти знімає свою кандидатуру з виборів-2019

Прес-конференція громадської ініціативи "Слуга олігарха як загроза Україні" – відео