фото ОПОРА / Facebook

У ЦВК розповіли, навіщо збираються замовити понад 60 млн бюлетенів

  Читайте по-русски
  В день остаточного замовлення бюлетенів розрахунки можуть бути іншими відповідно до оновлених даних Держреєстру виборців

  ЦВК планує замовити друк 60 млн 359 тис. 600 бюлетенів. Про таке повідомляє УНІАН із посиланням на Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату ЦВК.

  "Заявлена в повідомленні про намір укласти угоду кількість бюлетенів формувалася із врахуванням потреб на день голосування 31 березня 2019 року і на можливий день повторного голосування згідно з вимогами Закону "Про публічні закупівлі" від 25 грудня 2015 року № 922-VIII. Інакше, ніж проводити закупівлю одночасно на день голосування 31 березня 2019 і в разі потреби на день повторного голосування, Центральна виборча комісія діяти не могла, враховуючи швидкоплинність виборчого процесу", – йдеться у повідомленні ЦВК.

  Зазначається, що очікувана кількість бюлетенів була вирахувана наступним чином: згідно з даними Державного реєстру виборців, очікувана кількість виборців становить 30 млн 28 тис. 913 осіб, до цієї кількості також додається ще 150 тис. 145 бюлетенів (виборчі бюлетені виготовляються в кількості, що на 0,5% перевищує кількість виборців, які включені до списку виборців на виборчій дільниці), а також кратність розміщення виборчого бюлетеню в межах поліграфічного листа – це ще 742 бюлетенів.

  Таким чином, зазначили в ЦВК, кількість бюлетенів становить 30 млн 179 тис. 800, стільки само мають надрукувати на випадок проведення другого туру президентських виборів. Отже, загалом ЦВК замовить друк 60 млн 359 тис. 600 бюлетенів.

  У ЦВК також нагадали, що в день остаточного замовлення бюлетенів розрахунки можуть бути іншими відповідно до оновлених даних Держреєстру виборців та точної кількості кандидатів на пост президента, що вплине на розмір бюлетеня, та інших уточнених відповідно до законодавства даних.

  Попередній матеріал
  У ЄС хочуть скасувати переведення годинників: Європарламент схвалив проект
  Наступний матеріал
  Весна дебютує хмарністю та дощами: прогноз погоди на 6 березня

  Коли має завершитися формування всіх ОТГ – у Кабміні назвали крайній термін

  Вибори у США: Гілларі Клінтон визначилася з рішенням

  Порошенко, Тимошенко і Зеленський: українці оцінили шанси кандидатів на перемогу у виборах

  Скандали, інтриги, розслідування: махінації в оборонному секторі, виборчі "сітки", джерела фінансування політсил

  Партія підтримала рішення Гнапа зняти кандидатуру – що далі

  Все, що коштує більше нуля гривень, є підкупом виборця – КВУ