Сергій Князєв
Сергій Князєв Фото МВС України

Вибори-2019: Князєв назвав "найпопулярніші" порушення кандидатів

  Звернення до поліції надходять на адресу різних політичних сил

  Найтиповішими повідомленнями, що надходять до поліції під час передвиборчої кампанії, є інформація про ймовірний підкуп виборців. Про таке заявив керівник Національної поліції Сергій Князєв, передає "Цензор.нет" .

  "Найбільш типові, які ми реєструємо і вносимо в ЄРДР, – це повідомлення про ймовірний чи можливий підкуп виборців. У таких повідомленнях фігурують різні політичні сили", – зазначив Князєв.

  Він також повідомив, що найбільша кількість адмінпротоколів, які поліція склала і спрямувала до суду, і за частиною з яких суд уже ухвалив рішення, – це порушення правил передвиборчої агітації. Іншими словами, "розвішування агітаційних матеріалів, які надруковано з порушеннями".

  Крім того, є велика низка так званих соціально-вибухових правопорушень.

  "Зокрема, різні прояви хуліганства. Під час передвиборчої агітації тим чи іншим кандидатом люди свідомо порушують громадський порядок. Ми це кваліфікуємо як хуліганство. Тут простіше. Тут є суб’єкт, котрий порушує правопорядок, і головне – його вчасно локалізувати, якщо ми не змогли попередити", – пояснює голова Нацполіції.

  Він також звертає увагу на те, що "загалом політичний градус напруги в суспільстві росте, при тому, що до якихось знакових виступів кандидатів ще далекувато, ще місяць із хвостиком".

  Нагадаємо, 25 лютого правоохоронці розпочали слідство стосовно одного з кандидатів у президенти. Про це повідомив чільник МВС Арсен Аваков. 

  Попередній матеріал
  У рідній гавані всі рівні: в Ростовській області ДПСники побили "міністра" Криму
  Наступний матеріал
  "За ЄС і НАТО": молодь пікетувала під офісами кандидатів у президенти з вимогою змінити виборчі програми
  Loading...