Україна Євросоюз
Україна Євросоюз radiosvoboda.org

У кожній області України запустять офіс євроінтеграції – хто стане першопрохідцем

  Читайте по-русски
  Мета проєкту – залучення інвестицій і впровадження європейських цінностей на рівні регіонів

  Офіси європейської інтеграції запрацюють в усіх областях України. Про це сказав віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба під час робочої поїздки до Харкова, повідомляє "Укрінформ".

  Перший, пілотний, офіс з’явиться в Херсоні вже у травні цього року, а у 2021 – у Харкові.

  "Ми в цьому році створимо один офіс і промоніторимо, як він буде працювати. Це офіс в Херсоні, там планують відкрити його вже в травні. Відповідно до кінця року будемо відшліфовувати його роботу і закладати законодавчі та фінансові зміни на наступні роки. І думаю, що в наступному році повернемося до Харкова для того, щоб відкривати разом офіс європейської інтеграції", – сказав Кулеба.

  За його словами, мета проєкту – залучення інвестицій і впровадження європейських цінностей на рівні регіонів, проведення тренінгів для керівників ОТГ щодо розвитку програм із Європейським Союзом.

  "Кінцевим підсумком цього є забезпечення синхронізованого курсу України на європейську інтеграцію, щоб цим займалися не тільки в столиці, а й на рівні регіонів. Щоб кожен громадянин відчував конкретні переваги і користь від європейської інтеграції, яка дозволяє підвищувати якість життя людей і створювати правильні, добрі умови для бізнесу", – зазначив Кулеба.

  Харків стане другим містом, де відкриється офіс євроінтеграції. Кулеба відзначив, що регіон має позитивну динаміку з експорту до Європейського Союзу.

  Як повідомляв 5.UA, Україна пропонує Євросоюзу укласти новий додаток до Угоди про асоціацію, який стосуватиметься сфери юстиції.

  Україна та ЄС підписали Угоду про асоціацію у 2014 році. Політичну частину угоди було підписано 21 березня 2014 року, економічну – 27 червня 2014 року. Верховна Рада та Європарламент синхронно, у режимі телемосту, ратифікували Угоду 16 вересня 2014 року.

  Попередній матеріал
  "Європейська солідарність" виграла судову справу проти Богдана
  Наступний матеріал
  В уряді з'явилася ідея, як порахувати жителів ОРДЛО і Криму – хочуть використати супутник
  Loading...

  "Тенденції згортання свободи слова": Порошенко розповів послу Литви про політичні переслідування депутата "ЄС"

  Наразі Україна може розраховувати на напівчленство в ЄС – політекспертка

  Рада асоціації "Україна – ЄС" позитивно оцінила результати інтеграції України з Євросоюзом – заява

  Україна ніколи не буде як Польща, вона буде як Болгарія – Зісельс

  Не можна прагнути євроінтеграції і купувати енергію в Москви – Чийгоз

  Порошенко зустрівся з головою "Європейської народної партії" – про що говорили