Жозеф Доль і Петро Порошенко
Жозеф Доль і Петро Порошенко Facebook / Петро Порошенко

Порошенко зустрівся з головою "Європейської народної партії" – про що говорили

  Читайте по-русски
  Керівництво ЄС має дотримуватися жорстких санкцій щодо Росії до повного відновлення суверенітету України, наголосив політик

  Необхідно відстоювати курс реформ в Україні задля утвердження демократичних цінностей, верховенства права та реалізації Угоди про асоціацію з ЄС. На цьому наголосив п'ятий президент України Петро Порошенко під час зустрічі з очільником "Європейської народної партії" (EPP) Жозефом Дойлем.

  "Сподіваюся, що і нове керівництво Європейського Союзу продовжить незмінну підтримку євроінтеграційних прагнень України, у тому числі сприятиме виконанню нашою державою критеріїв членства у Союзі", – сказав Порошенко.

  Також він наголосив, що керівництво ЄС має дотримуватися жорсткої санкційної політики щодо Росії до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України у рамках міжнародно визнаних кордонів.

  Нагадаємо, напередодні Петро Порошенко зустрівся з колишнім головою Бундестагу ФРН Норбертом Ламмертом. Співрозмовники, зокрема, обговорили ключові виклики, які стоять перед Україною та зауважили, що санкції ЄС мають залишатися до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

  Попередній матеріал
  "Укрзалізниця", НСТУ і ще два об'єкти: уряд змінив перелік стратегічних підприємств
  Наступний матеріал
  Процеси невідновні: Зеркаль пояснила, чому небезпечно зупиняти міжнародні позови проти РФ
  Loading...