Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

"Ми народжені, щоб бути вільними": Порошенко привітав українців з Днем Гідності та Свободи – відео

Читайте по-русски
Українці довели, що вміють захищатися, наголосив Порошенко

П'ятий президент України Петро Порошенко привітав українців із Днем Гідності та Свободи. Відео оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Свобода – це можливість жити у власній незалежній державі. Гідність – це сильна українська армія, якою ми пишаємося і яка вже шостий рік поспіль захищає право українців бути вільними. Свобода – це демократія, право вільного вибору. Гідність – це право на власну думку, яке ніхто не може обмежити кримінальною відповідальністю за поширення недостовірної інформації", – сказав Порошенко.

Він продовжив: "Свобода – це можливість вільно подорожувати Європою й усім світом. Гідність – це перспектива стати повноправним членом Європейського Союзу та НАТО. Свобода і гідність – це радість говорити рідною мовою, ходити до своєї церкви і знати свою історію. А ще – це поважати права інших".

"Ми довели, що вміємо захищатися. Хто б не зазіхав на наші вольності іззовні чи зсередини. Ми народжені, щоб бути вільними. Вітаю вас з Днем Гідності і Свободи, дорогі українці. Слава Україні!" – наголосив Порошенко.

Як повідомляв 5.UA, українці сьогодні відзначають День Гідності та Свободи

Попередній матеріал
Заходи з вшанування Героїв Небесної Сотні та відзначення Дня Гідності та Свободи – трансляція
Наступний матеріал
Убивства на Майдані: Зеленський пообіцяв сім'ям Героїв Небесної Сотні пришвидшити розслідування