Кабмін
Кабмін Урядовий портал

"Укрзалізниця", НСТУ і ще два об'єкти: уряд змінив перелік стратегічних підприємств

  Читайте по-русски
  Постановою уряд виключив із переліку стратегічних підприємств 39 об'єктів

  Кабінет Міністрів України під час засідання ухвалив постанову, яка передбачає зміну переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави. Про таке повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  "Сьогодні, 20 листопада, на своєму засіданні уряд оптимізував перелік об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави", – повідомили у пресслужбі.

  Було включено наступні 4 об'єкти:

  • АТ "Укрзалізниця", оскільки підприємство входить до реєстру великих платників податків та є природним монополістом.
  • ДП "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім Я. Осади", оскільки воно відповідає критеріям стратегічних підприємств, частка продукції яких на загальнодержавному ринку товарів має важливе соціально економічне значення.
  • ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України", оскільки кількість працівників товариства перевищує 5000 осіб, а також воно є великим платником податків.
  • ДСП "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами", оскільки воно відповідає трьом критеріям стратегічних підприємств: внесено до категорії цивільної оборони; є підприємством, контроль за діяльністю яких з боку держави гарантує захист громадян від наслідків впливу неконтрольованого виготовлення, використання або реалізації небезпечної продукції; є виконавцем загальнодержавних цільових науково-технічних програм і державних замовлень.

  Крім того, постановою уряд виключив з переліку стратегічних підприємств 39 об'єктів, з них: 4 об'єкти Мінекономіки, діяльність яких не відповідає жодному з критеріїв, 4 об'єкти, на базі яких утворено АТ "Українська залізниця", які припинені як юридичні особи та 31 об'єкт Держкомтелерадіо, які були реорганізовані шляхом приєднання до ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України".

  Як повідомляв 5.UA, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства звільнило 47 керівників держпідприємств та держслужбовців категорії А.

  Попередній матеріал
  До Фонду держмайна Кабмін передав для приватизації 339 підприємств – подробиці
  Наступний матеріал
  Порошенко зустрівся з головою "Європейської народної партії" – про що говорили
  Loading...

  Виконання Угоди про асоціацію з ЄС: уряд вніс зміни до плану заходів

  Дубілет хоче об'єднати всі урядові call-центри в один

  Для молоді запровадять програми обміну між містами України

  Уряд планує передати циркових тварин до заповідників

  До коли Кабмін має подати до Ради доопрацьований проєкт Бюджету-2020 – Верещук озвучила дедлайн

  Можна не боятися загубити: незабаром водійські посвідчення будуть у мобільному додатку