5 канал

До Фонду держмайна Кабмін передав для приватизації 339 підприємств – подробиці

  Читайте по-русски
  З цих 339 підприємств жодне не є стратегічним, не виконує унікальну сервісну функцію та більшість – у критичному фінансовому стані

  20 листопада Кабмін прийняв рішення про передачу 339 державних підприємств від Мінекономіки до Фонду державного майна. Про це повідомив в Facebook міністр економіки Тимофій Милованов.

  Милованов додає, що в переліку є й агропідприємства.

  "З цих 339 підприємств жодне не є стратегічним, не виконує унікальну сервісну функцію та більшість – у критичному фінансовому стані (на жаль). Для ефективної роботи вони мають бути передані у приватний сектор. Для нас важливо залучити інвестиції для розвитку цих підприємств та зберегти робочі місця для людей", – написав міністр.

  Усього Мінекономіки погодило лише 737 держпідприємств для приватизації. 

  Міністр нагадує, що згідно з наказом президента України та дорученням прем'єр-міністра України, кожне міністерство має провести аналіз наявного майна та зробити його управління ефективним, у тому числі за рахунок приватизації.

  Як повідомляв 5.UA, Олексій Гончарук розповів про те, що 20 листопада ухвалили пакет із державних підприємств, які будуть готувати до приватизації. 339 підприємств із 500 запланованих передадуть в управління менеджерам і підготують їх до приватизації на майданчику ProZorro. 

  Попередній матеріал
  За справу ексочільниці Слов'янська Штепи взявся уже 6-й суд – подробиці
  Наступний матеріал
  "Укрзалізниця", НСТУ і ще два об'єкти: уряд змінив перелік стратегічних підприємств
  Loading...