Заступниця голови ОП Ковалів
Заступниця голови ОП Ковалів 5 канал

Зеленський погодив приватизацію низки держпідприємств – яких саме

Читайте по-русски
Юлія Ковалів також розповіла і про ситуацію із ГТС

Президент Володимир Зеленський передав 5 державних підприємств, якими опікується Державне управління справами, до Фонду державного майна на приватизацію. Про це під час брифінгу повідомила заступниця голови Офісу президента, передає "5 канал".

Юлія Ковалів зазначила, що мовиться зокрема про столичний готель "Дніпро", держпідприємства "Чайка" і "Центрсервіс". Наступними на приватизацію будуть передані ще 9 підприємств, наголосила Ковалів. Серед них і "Укрспирт".

За даними заступниці глави Офісу президента, це дозволить поповнити державний бюджет мінімум на 5 мільярдів гривень, проте приватизація цього підприємства стане можливою лише після демонополізації ринку. Відповідне рішення має ухвалити парламент. Лише тоді підприємство можна буде продати не за ціною металобрухту, а за ринковою. Юлія Ковалів також розповіла і про ситуацію із ГТС.

"До 1 січня 2020 року провести амбалдинг – це відокремлення системного оператора ГТС та проведення його сертифікації відповідно до вимог Європейського енергетичного співтовариства. Для цього оператор ГТС повинен бути виведений із групи "Нафтогаз", переданий до іншого міністерства, наразі уряд вирішив, що це буде міністерство фінансів. Зараз уряд розглядає законопроєкт, у якому чітко передбачено, що оренда, приватизація, концесія або інше відчуження об'єктів ГТС заборонено і неможливо", – наголосила Ковалів.

 

Попередній матеріал
Вимкнення "турборежиму" і закон про кнопкодавство: які у Ради плани на тиждень
Наступний матеріал
У "Нацкорпусі" прокоментували прибуття 20 поліцейських-автоматників до Золотого-4
Loading...

Нефьодов про результати малої приватизації: "У Львові об'єкт продали дорожче, ніж на Мангеттені"

Скільки грошей принесла бюджету мала приватизація та чи виправдала себе система DoZorro – Нефьодов

Хто ставить палиці у процес великої приватизації – в.о. голови Фонду держмайна