Приватизація
Приватизація hubs.ua

Депутати скасували список підприємств, які не підлягають приватизації – що відомо

  Читайте по-русски
  До другого читання в законопроект внесено запобіжники, які не дозволять відправити у банкрутство держпідприємства, кажуть народні депутати

  Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому закон, яким скасовується перелік підприємств, що не підлягають приватизації. За ухвалення за основу законопроекту "Про визнання таким, що втратив силу Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, які не підлягають приватизації" (№1054-1) проголосували 250 народних депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів. Про це повідомляє УНІАН.

  Народний депутат Роксолана Підласа говорить, законопроект №1054-1 скасовує перелік заборонених до приватизації підприємств.

  "Сьогодні перелік містить більш як тисячу об'єктів держвласності. 90% з цих підприємств – це об'єкти малої приватизації. Приватизація таких об'єктів у системі "Prozorro. Продаж" за один рік принесла державі більш ніж 1,5 млрд грн. Усі ці компанії стали майданчиком для запуску нового бізнесу і створення робочих місць. Держава ніколи не була ефективним власником", – сказала вона.

  Підласа зазначила, що до другого читання в законопроект внесено запобіжники, які не дозволять відправити у банкрутство держпідприємства, які всі роки "накачувались" боргами.

  Вона також сказала: "Законопроект вводить трирічний мораторій на процедуру банкрутства для підприємств, які нині містяться в переліку. Крім того, ми зобов'язуємо Кабмін розробити і подати парламенту перелік стратегічних підприємств, в яких держава не може продавати контрольний пакет акцій".

  Як повідомляв 5.UA, Верховна Рада ухвалила відповідний закон про перезавантаження НАЗК

  Попередній матеріал
  До порту Одеси увійшов новозбудований артилерійський катер – фото
  Наступний матеріал
  Компанія Shell закликала Конгрес США не вводити санкції проти "Північного потоку-2"