Максим Нефьодов
Максим Нефьодов 5 канал

Скільки грошей принесла бюджету мала приватизація та чи виправдала себе система DoZorro – Нефьодов

В рамках малої приватизації відбулося вже більш як 250 успішних аукціонів

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов розповів, чи задоволений темпами малої приватизації.

"Надзвичайно задоволений. Перевершило всі мої очікування. Вже більш як 250 успішних аукціонів, майже на 400 мільйонів гривень у бюджети всіх рівнів. Точно успіх", – сказав він.

Крім того, нині виповнилося два роки, як працює система DoZorro, котра перевіряє зокрема й ProZorro. Як саме працює система та наскільки успішно, Нефьодов оцінив так: "Вона не тільки перевіряє. Ця система народилася на закономірний запит. Ми відкрили всі тендери, кожного місяця генерується багато терабайт файлів. От що робити тим людям, які були б зацікавлені подивитися, чим саме харчують їхніх дітей чи хто так класно полагодив дорогу в них під будинком. Або навпаки, хто незадоволений або хоче поскаржитися. І ми зробили ось конкретне місце, яке вже переросло відтоді в механізм, який дає змогу аналізувати тендери, залишати там відгуки, дає змогу  в автоматичному режимі виявляти підозрілі тендери, який дає змогу  громадським організаціям відстежувати стан проходження листа. Не просто відправили його і забули. Протягом 15 діб поліція має прийняти заяву, якщо прийняли – оп, прапорець показується. Потім там працює перевірка, протягом 45 діб, результати перевірки – є чи немає тощо. Аж до власне покарань, які ми також висвітлюємо регулярно".

Попередній матеріал
У землі пролежали довго, але досі небезпечні: як сапери знешкоджують снаряди часів Другої світової
Наступний матеріал
Нефьодов розповів, в якому випадку бізнесмен може свідомо не допустити інспектора до перевірки

У Києві невідомі напали на журналіста – поліція ввела план "Перехоплення"

У США розіграли найбільший джек-пот за всю історію

Скарб на городі: пенсіонери Житомирщини знайшли монети XIV-XV ст.

Нардеп організував крадіжку $20 мільйонів із держбанку – САП

У Дніпрі податкова міліція Києва викрила конвертцентр із обігом близько 240 млн грн

90% прибутку "Нафтогаз" спрямує до держбюджету, звідки гроші буде направлено на потреби українців та України – Гройсман