zaxid.net

Нефьодов про результати малої приватизації: "У Львові об'єкт продали дорожче, ніж на Мангеттені"

За даними Мінекономіки, 600 млн грн принесла мала приватизація в держбюджет України у 2018 році

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інофрмаційний вечір" перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

"Ми хочемо показати, що з державою можна мати справу. Так, ми стикаємося з опором, з хабарменами або саботажем на місцях, стикаємося із замовними статтями, інколи депутати місцевих рад, які пригледіли ці об'єкти. Але результат, мені здається, переконливий. Ще один з моїх улюблених прикладів – це те, що Львів поставив абсолютний рекорд за вартістю квадратного метра нерухомості в місті. Не тільки державного, а будь-якого продажу. Об'єкт на Площі Ринок в самому центрі був проданий за 16,6 тисяч доларів за квадратний метр. Це абсолютна фантастика. Чесно кажучи, це перевищує середні ціни на Мангеттені", – сказав Нефьодов.

Він також розповів про особливості малої приватизації: "Ми зробили прозорий механізм, коли ви за 2-3 місяці можете придбати будь-що, що продає держава. Ви можете купити це в одному місці, за стабільними правилами у фондів держмайна, у міських органів, у селищних рад, що завгодно… А про ефективність можна судити не тільки з точки зору відсутності корупції, в нас немає, на щастя, жодного скандалу, або жодного судового позову. Не тільки з точки зору, що це реальний успіх для малого і середнього бізнесу, який отримує прозорий доступ до державних активів, а й з точки зору державних активів".

Нефьодов також навів приклад: "Одна із сільрад отримала в результаті продажу непрацюючого водогону 2,5 річних бюджети села. Це для громади можливість побудувати дорогу, відремонтувати школу тощо. Я насправді був щиро здивований реакцією багатьох міських голів на форумі минулого року, коли до нас підходили і казали: в нас був об'єкт, і ми його не могли п'ять років продати, стояли порожні, там були асоціальні елементи, злочинність, пожежі, а тепер там хтось сидить і робить бізнес. Тож ми цим насправді задоволені. Наша завдання у 2019-му – поширювати цю практику. В нас у реєстрі близько 1300 об'єктів. Близько 500 із них ми вже продали. І туди постійно додаються нові, тому, я думаю все буде добре…

Нагадаємо, за даними Мінекономіки, 600 млн грн принесла мала приватизація в держбюджет України у 2018 році. 

Попередній матеріал
Відродження давніх традицій: у Тернополі на різдвяні свята запалили дідуха
Наступний матеріал
Проблема "стіни Трампа": скільки ще у США триватиме масштабний "шатдаун"

"Нафтогаз" vs "Газпром": скільки реально вдалося повернути грошей в Україну за рахунок позову у Стокгольмський суд

За яких умов "Нафтогаз" може переглянути транзитний позов до "Газпрому" – Коболєв

Зарплати військовослужбовців цього року зростуть на 30% – подробиці від Міноборони

Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою буде розширена – посол

У міськраді Білої Церкви відбувається обшук НАБУ: що відомо

Україна та Польща спільно розробляють нову систему ППО