Разумков
Разумков 5 канал

Вимкнення "турборежиму" і закон про кнопкодавство: які у Ради плани на тиждень

Читайте по-русски
Також на обговорення винесуть законопроєкти про деофшоризацію та соціальні гарантії для добробатів

Зменшити "турборежим" і розглянути законопроєкт про покарання народних обранців за кнопкодавство. Такі плани на новий пленарний тиждень у депутатів, повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков під час погоджувальної ради ВРУ.

Як передає "5 канал", також на обговорення винесуть законопроєкти про деофшоризацію та соціальні гарантії для добробатів.

"Ми завершуємо режим, той який називався "турбо". Ми вкладаємо ті законопроєкти й ініціативи, які вносяться й опозиційними партіями, ми готові до їх розгляду, до їх нормальної дискусії… Прошу ретельно віднестися до законопроєкту про особисте голосування. Нам вдалося зменшити, але не викоренити, зокрема і з нашої фракції. Це така необхідна "Правова хірургія", – заявив перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Спікер Разумков же зазначив: "Закон про покарання за кнопкодавство. Я думаю, що це важлива позиція, яку підтримує, в першу чергу, українське суспільство. Ганебне явище, яке поки що існує у стінах парламенту. І такими кроками ми його поки що зменшимо, я сподіваюся, а в подальшому зможемо повністю ліквідувати".

Нагадаємо, першим кнопкодавом у Верховній Раді ІХ скликання став позафракційний нардеп, мажоритарник-самовисуванець із Донеччини Олександр Ковальов. Пізніше на кнопкодавстві спіймали і депутатів від "Слуги народу".

Попередній матеріал
Засідання Погоджувальної ради ВРУ – завершено
Наступний матеріал
Зеленський погодив приватизацію низки держпідприємств – яких саме
Loading...