Погоджувальна рада
Погоджувальна рада 5 канал

Стало відомо, коли мають розглянути проєкт держбюджету на 2020 рік – включення з Ради

Читайте по-русски
Верховна Рада припиняє працювати у "турборежимі" і переходить до штатного темпу розгляду законопроєктів

Проєкт державного бюджету на 2020 рік можуть розглянути народні депутати у п'ятницю, 18 жовтня, у першому читанні і на початку листопада – у другому, інформує кореспондент "5 каналу" Леся Головата. 

Олександр Корнієнко, перший заступник голови фракції "Слуга народу", сказав: "(Треба – ред.) сконцентруватися на темі оборони, щоб до нас завітав міністр оборони і всі хто потрібно, і дійсно дали запитання депутатам, як буде у новому держбюджеті. Зокрема ми знаємо, що там дуже багато закладено на оборону. Цікаво, як це буде реалізовуватись".

А голова фракції "Опозиційна платформа" – "За життя" Юрій Бойко зауважив: "Дуже багато запитань залишилося поза увагою уряду. І в мене таке враження, що його переписали з 2019 року і попередній також, внаслідок чого вся політична частина, яка проводила цей бюджет залишилась на свалке історії".

На погоджувальній раді також йшлося про те, що Верховна Рада припиняє працювати у "турборежимі" і переходить до штатного темпу розгляду законопроєктів. Вперше проведуть "годину запитань до уряду". Протягом тижня мають розглянути законопроєкти про судову реформу. Окрім того, візьмуться за документ про викривачів. Він передбачає захист прав людей, які повідомляють про корупційні злочини, а також можливість перевірки інформації, яку вони надають, та фінансову нагороду.

Як повідомляв 5.UA, громадські організації та благодійні фонди нарікають на зменшення видатків у кошторисі країни в 2020-му. Понад 70% пацієнтів не отримають ліки. А самотужки купувати препарати за сотні тисяч гривень – не зможуть.

Попередній матеріал
"Путіна" кинули під колеса: як на пункті пропуску "Чонгар" пройшла акція "Спершу Крим"
Наступний матеріал
На Донбасі мають запрацювати нові правила перетину лінії розмежування – що зміниться