Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Особливе засідання: у Раді презентуватимуть проєкт Держбюджету-2020

Читайте по-русски
Проєкт Держбюджету на початку засідання представить міністр фінансів Оксана Маркарова

У п'ятницю, 20 вересня, на засіданні Верховної Ради буде презентовано проєкт закону "Про Державний бюджет України на 2020 рік". Про це йдеться у Порядку денному, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Проєкт Держбюджету на початку засідання представить міністр фінансів Оксана Маркарова.

Після цього нардепи планують внести в порядок денний сесії президентський законопроєкт №2116 "Про внесення змін до закону України "Про Державне бюро розслідувань" щодо вдосконалення діяльності Державного бюро розслідувань", а також альтернативний йому – №2116-1 авторства народних депутатів від фракції "Голос".

Крім того, депутати планують ухвалити рішення по законопроєктах №1224 "Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування Збройними силами України та Державною спеціальною службою транспорту бойової техніки, зброї та спеціальних засобів в особливий період", №1225 "Про матеріальну відповідальність військовослужбовців та деяких інших осіб", №1227 щодо удосконалення деяких питань проходження громадянами військової служби, №1231 "Про верифікацію та моніторинг державних виплат", №1230 " щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України.

Також низка законопроєктів запланована до розгляду в другому читанні. Це, зокрема, проєкт №1085-1 щодо захисту прав споживачів фінансових послуг, №1053-1 щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг, №1065 щодо вдосконалення правової охорони географічних зазначень.

Мають сьогодні розглянути і законопроєкт, який стосується кіно в Україні. У другому читанні планується розглянути законопроєкт №1058 "Про внесення змін до закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні" щодо державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених іноземним суб'єктом кінематографії при виробництві (створенні) фільму в Україні" та президентський проєкт №1011 щодо організації оборони держави.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
/

Попередній матеріал
У Конгресі США проголосували за обов'язкове виділення оборонної допомоги Україні
Наступний матеріал
Дістав цеглиною по голові: у столиці напали на депутата Київради – що відомо
Loading...