Верховна Рада IX скликання
Верховна Рада IX скликання 5 канал

Пленарне засідання ВР: година запитань до уряду і проєкт бюджету-2020 – трансляція

  • Live
Читайте по-русски
Нардепи планують ратифікувати й угоду між урядами України та США

Верховна Рада на пленарному засіданні у п'ятницю проведе годину запитань до уряду, а також розгляне в першому читанні законопроєкт №2000 "Про Державний бюджет України на 2020 рік". Про це йдеться у порядку денному, опублікованому на сайті парламенту.

На засіданні парламенту в п'ятницю пройде перша у Верховній Раді ІХ скликання Година запитань до уряду. Вона буде присвячена питанням оборони.

Після цього народні депутати розглянуть законопроєкт №2000 про Держбюджет-2020 в першому читанні.

Також у ВР заплановано розгляд у першому читанні законопроєктів №2144 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України", №2168 щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції, №1155 "Про внесення змін до Лісового кодексу України щодо встановлення мораторію на суцільну вирубку лісів та зелених насаджень", №1170 "Про державне регулювання у сфері мийних засобів", №2189 "Про внесення змін до закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)".

Нардепи планують ратифікувати і угоду між урядами України та США для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень Закону США "Про податкові вимоги до іноземних рахунків" (FATCA), а також у зв'язку з цим внести зміни до деяких законів. Порядок денний на засіданні у п'ятницю також передбачає розгляд законопроєкту №2066 "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення системи поводження з небезпечними відходами".

Як повідомляв 5.UA, Верховна Рада переходить на електронний документообіг

Попередній матеріал
Затриманням Гладковського відволікають увагу від "формули Штайнмаєра" – адвокат Волинець
Наступний матеріал
Адвокат заявляє, що затримання Гладковського – протизаконне: включення
Loading...