Олег Гладковський
Олег Гладковський dsnews.ua

Затриманням Гладковського відволікають увагу від "формули Штайнмаєра" – адвокат Волинець

Читайте по-русски
Брифінг адвоката Олега Гладковського

Затримання колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського має скоріше не юридичні, а політичні підстави. Про це заявив адвокат затриманого Руслан Волинець.

"Цей факт затримання, він був потрібен не в юридичному сенсі, а більше для того, щоб переакцентувати суспільство і громадськість з тих питань, які зараз нагально існують в суспільстві і його турбують. Ми розуміємо і "формулу Штайнмаєра", і реакцію суспільства на ці події", – наголосив Волинець в коментарі журналістам.

За його словами, це було зроблено "щоб була нова хайпова новина у конкретний момент": "Судячи з новинних стрічок вчора – ця мета таки досягнута. Тому що ця новина топ-1, і напевно буде сьогодні і завтра. Тому можливо в цьому якась мета".

Руслан Волинець наголосив, що затримання Олега Гладковського було безпідставним і відбулося з порушенням закону: "Я категорично заявляю, що це відбулося з грубим порушенням діючого законодавства. Людина знаходиться в ІТТ без ухвали суду".

Він підкреслив, що його підзахисний співпрацював зі слідством, з'являвся на допити, надавав необхідну слідчим інформацію. Адвокат додав, що після звільнення  з держслужби Гладковський понад 10 разів виїздив за кордон і повертався в Україну.

"Особа затримана без ухвали суду, особі підозра не пред'явлена. І наголошую, на момент затримання підозри фактично не існувало", – акцентував юрист.

Адвокат зазначив, що зі слів генпрокурора стало відомо, що на момент затримання Гладковського підозра ще тільки готувалася: "Ця інформація пішла навіть не від нас, що підозра готується. А в протоколі пан Гладковський вже називається "особа, що підозрюється".

Нагадаємо, затриманий напередодні Олег Гладковський оголосив голодування.

Попередній матеріал
На Рівненщині на хімічному підприємстві стався вибух: що відомо – відео
Наступний матеріал
Пленарне засідання ВР: година запитань до уряду і проєкт бюджету-2020 – трансляція
Loading...