Пшениця
Пшениця Depositphotos

У Верховній Раді опікуватимуться "етнічним поверненням" Кубані

  Читайте по-русски
  Нардепи створили нове міжфракційне об'єднання, яке займатиметься "поверненням" територій, де "компактно проживають українці"

  У Верховній Раді було створено міжфракційне об'єднання "Кубань", яке опікуватиметься поверненням у культурне поле територій, де проживали і проживають етнічні українці. Про це заявив народний депутат від "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко, який і очолив об'єднання.

  "Разом із колегами депутатами створили міжфракційне депутатське об'єднання "Кубань". Дякую колегам, які надали мені можливість стати керівником об'єднання", – написав Гончаренко на своїй сторінці у Facebook.

  І пояснив: "Наше завдання – розроблення політики щодо повернення в культурне, політичне, соціальне поле українських етнічних територій та етнічних українців. Насамперед займемося Кубанню. Але й інші регіони, в яких проживають компактно українці, також перебуватимуть під нашою увагою".

  До нового об'єднання увійшли нардепи Олексій Гончаренко, Артур Герасимов, Микола Величкович, Володимир Ар'єв, Ігор Гузь, Андрій Парубій, Софія Федіна, Ахтем Чийгоз, Соломія Бобровська, Юлія Клименко, Анатолій Урбанський, Олег Синютка, Оксана Савчук.

  Дивіться також: Приходько показала, як Юзік у ВР розповсюджує квитки на "95 квартал" 

  Попередній матеріал
  Приходько показала, як Юзік у ВР розповсюджує квитки на "95 квартал"
  Наступний матеріал
  Конфлікти інтересів і зв'язок із оточенням Коломойського: "Спостерігач" про керівника Першого управління ДБР
  Loading...