Петро Порошенко і Марюс Януконіс - зустріч
Петро Порошенко і Марюс Януконіс - зустріч Прес-служба партії "Європейська Солідарність"

"Тенденції згортання свободи слова": Порошенко розповів послу Литви про політичні переслідування депутата "ЄС"

  Читайте по-русски
  Загроза повернення України до часів політичних переслідувань може поставити під сумнів прогрес, досягнутий Україною раніше, наголосили учасники зустрічі

  П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко зустрівся з послом Литви в Україні Марюсом Януконісом. Про це повідомляє прес-служба політсили "Європейська солідарність".

  Сторони говорили про ефективнішу протидію російській агресії в Україні та консолідацію міжнародної солідарності з Україною задля забезпечення деокупації Донбасу та Криму.

  Співрозмовники відзначили важливість зміцнення міжнародних санкцій проти РФ, а також наголосили, що санкції були введені за підрив Росією територіальної цілісності України і невиконання Мінських домовленостей.

  Крім того, висловили занепокоєння у зв'язку з тенденцією повернення України до часів політично вмотивованих переслідувань, що може поставити під сумнів прогрес, досягнутий Україною за попередні п'ять років.

  Лідер "ЄС" наголосив на тривожних тенденціях згортання в Україні свободи слова та свободи висловлення політичних позицій. Він повідомив, що за висловлювання думки нардепа від "Європейської солідарності" Софію Федину нині переслідують правоохоронні органи. Порошенко наголосив на абсолютній неприйнятності такої ситуації.

  Велику увагу учасники зустрічі надали стратегії європейської та євроатлантичної інтеграції України, тверда відданість якій є дорожньою картою для української влади.

  Також відзначили важливість проведення чергової Міжнародної конференції на підтримку реформ в Україні в липні цього року за ініціативи Литви.

  Петро Порошенко висловив вдячність за тверду позицію підтримки України, яку завжди демонструвала і Литва, і особисто посол Марюс Януконіс.

  Попередній матеріал
  СБУ заборонила в'їзд більш як 600 росіянам за минулий рік – показали документ
  Наступний матеріал
  У Мінську домовилися про нову ділянку розведення – подробиці
  Loading...

  Заява для ЗМІ адвоката Петра Порошенка – відео

  Петро Порошенко привітав українського журналіста та політв’язня Кремля Романа Сущенка із днем народження

  Україні важливо домогтися фінансування від Європейського Союзу задля інтеграції з ЄС – Порошенко

  Розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі: подробиці зустрічі Порошенка з послом Франції

  Гончаренко: Порошенко впливав на делегації інших країн, Зеленський – ні

  "Під мудрим керівництвом Епіфанія церква зміцнилася і стала на ноги" – Порошенко