Петро Порошенко
Петро Порошенко Facebook / Петро Порошенко

"Двері не завжди будуть відчинені" – Порошенко закликав нову владу пришвидшити євроатлантичний курс

Читайте по-русски
Слова порожні, коли не підкріплені конкретними справами, вважає лідер "ЄС"

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко заявив, що нова влада повинна пришвидшити рух України до НАТО та Європейського Союзу, оскільки зараз "чи не остання нагода отримати ПДЧ у середньостроковій перспективі". Відео заяви Порошенко виклав у Facebook. 

"Коли бачимо як Росія цілеспрямовано руйнує проукраїнську коаліцію при очевидній безпорадності української влади, розуміємо, що, можливо, зараз чи не остання нагода отримати ПДЧ у середньостроковій перспективі. Двері будуть відчинені не завжди. І вікно можливостей теж закриється", – заявив Петро Порошенко.

"Новий президент ніби підтвердив європейський та євроатлантичний курс України. Нова Верховна Рада за ініціативи команди "Європейська солідарність" – проголосувала постанову щодо незмінності саме такої стратегії", – додав Порошенко.

Він також заявив: "Проте слова – порожні, коли не підкріплені конкретними справами. Ми вимагаємо від влади прискорення євроінтеграційних процесів. Як єдина державницька опозиційна сила – готові підтримувати будь-які кроки влади, які наближають нас до ЄС та НАТО".

"У травні відбудеться Парламентська асамблея НАТО. Наше завдання – добитися, аби Асамблея звернулася до глав держав та урядів країн-членів НАТО із закликом надати Україні План дій щодо членства. Реальний ПДЧ, на відміну від національних програм, передбачає зобов'язання не лише з боку України, а і з боку самого НАТО – прийняти країну, коли вона виконала план. Ось чому я так наполегливо вимагаю від влади зайняти у цьому питанні активну наступальну позицію", – заявив Порошенко.

Він додав: "Проґавимо шанс – нащадки не пробачать".

Петро Порошенко нагадав, що рік тому за його поданням Верховна Рада закріпила в Конституції курс на вступ до Євросоюзу та НАТО.

Нагадаємо, 5 лютого Петро Порошенко під час засідання Комітету з питань інтеграції України з ЄС заявив, що Україні важливо домогтися фінансування від Європейського Союзу задля інтеграції з ЄС.

Попередній матеріал
Діяльність НАБУ та САП у ІІ півріччі 2019-го: звіт Ситника та Холодницького
Наступний матеріал
Якщо в країні станеться якийсь форс-мажор, ми не зможемо на нього відреагувати – нардеп
Loading...

Україні важливо домогтися фінансування від Європейського Союзу задля інтеграції з ЄС – Порошенко

Гончаренко: Порошенко впливав на делегації інших країн, Зеленський – ні

"Під мудрим керівництвом Епіфанія церква зміцнилася і стала на ноги" – Порошенко

ЗСУ, створені майже "з нуля", змусили Кремль платити високу ціну за розв'язану на Донбасі війну – Порошенко

Наблизити мир на Донбасі допоможе не "формула Штайнмаєра", а миротворці ООН – Порошенко

"Санкції є єдиним механізмом утримувати Путіна за столом переговорів" – Порошенко