Порошенко зустрівся з депутатами Європарламенту
Порошенко зустрівся з депутатами Європарламенту eurosolidarity.org

Порошенко зустрівся з депутатами Групи дружби України в Європарламенті – що саме обговорили

Читайте по-русски
Говорили, зокрема, про необхідність продовження та посилення санкцій проти Москви як інструменту примусу до миру

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко зустрівся в Брюсселі з депутатським активом Групи дружби України в Європейському парламенті. Про це повідомляє пресслужба "Європейської солідарності"

Порошенко наголосив на важливості збереження серед пріоритетів Європарламенту і Євросоюзу питання підтримки боротьби України за відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Напередодні п'ятої річниці Мінських домовленостей п'ятий президент  запропонував ініціювати схвалення відповідної резолюції Європарламенту на підтримку України. Порошенко також закликав до збереження світової єдності і солідарності з Україною.

На зустрічі було висловлено серйозне занепокоєння у зв'язку зі спробами міжнародної реабілітації президента Росії Путіна без виконання Москвою її зобов'язань у рамках Мінського процесу, деокупації Донбасу, повернення Криму Україні та відновлення поваги до міжнародного права.

Говорили і про необхідність продовження та посилення санкцій проти Москви як інструменту примусу до миру.

Депутати Європарламенту підкреслили свою тверду підтримку України як у справі зміцнення стійкості держави та протидії російській агресії, що триває, так і на шляху реформ та європейської інтеграції.

Водночас занепокоєння депутатів Європейського парламенту викликали спроби теперішньої української влади використати правосуддя проти своїх політичних опонентів. Вони також засудили призначення одним із керівників ДБР адвоката Януковича. У цьому зв'язку наголошено на важливості для української влади відмовитися від спроб повернення до політично-вмотивованого правосуддя як у 2010-2013 роках.

Як повідомляв 5.UA, у ПАРЄ попередньо оскаржили повноваження делегації Росії

Попередній матеріал
Протягом 2019 року в Україні через ДТП загинуло близько 4 тисяч осіб – Криклій
Наступний матеріал
Доба на Донбасі: бойовики гатили 10 разів – втрат немає
Loading...