Роксолана Підласа в ефірі програми 'ІнфоДень'
Роксолана Підласа в ефірі програми 'ІнфоДень' 5 канал

Якщо в країні станеться якийсь форс-мажор, ми не зможемо на нього відреагувати – нардеп

Читайте по-русски
Раніше народна депутатка з фракції "Голос" Інна Совсун розповіла, що на розгляд законопроєкту про відкриття ринку землі Верховній Раді знадобиться два місяці

Народна депутатка з фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" розповіла про ризики довгого розгляду Верховною Радою законопроєкту про відкриття ринку землі.

"Регламент Верховної Ради, який є законом України, передбачає, що коли ми зайшли у питання, ми не можемо з нього вийти. Якщо всі автори всіх поправок наполягатимуть на їх обговоренні, нам потрібно буде від п'яти до шести пленарних тижнів, щоб їх розглянути. Кілька місяців це точно займе. Коли ми розглядаємо землю, парламент фактично паралізований і заблокований", – сказала Підласа.

Вона додала: "Навіть, якщо в країні станеться якийсь форс-мажор, в тому числі у військовому плані, ми не зможемо, в президентсько-парламентській республіці, відреагувати на це жодним чином. Тому для мене подвійний цинізм, коли представники опозиції, дві фракції, ще й при цьому намагаються зірвати роботу і залишити парламент паралізованим ще довше".

Дивіться повне відео розмови за посиланням:

Нагадаємо, як розповіла народна депутатка з фракції "Голос" Інна Совсун на розгляд законопроєкту про відкриття ринку землі Верховній Раді знадобиться два місяці.

Попередній матеріал
"Двері не завжди будуть відчинені" – Порошенко закликав нову владу пришвидшити євроатлантичний курс
Наступний матеріал
Авіакатастрофа в Ірані: Тегеран поки не планує передавати чорні скриньки і про компенсацію мовчить – включення
Loading...

"Слуги народу" готові скоротити концентрацію землі в одних руках – Підласа назвала цифри (оновлено)

"Слуги народу" збиралися на закрите засідання – про що говорили

"А Бужанський не прийде?": як "слуги народу" трибуну домовлялися блокувати – відео