Україна Євросоюз
Україна Євросоюз radiosvoboda.org

Наразі Україна може розраховувати на напівчленство в ЄС – політекспертка

Читайте по-русски
Через скептичні настрої Франції задля інтеграції з Євросоюзом Україні треба тісно працювати з німцями, вважає Любов Акуленко

Виконавча директорка ГО "Український центр європейської політики" Любов Акуленко в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" оцінила можливості вступу України до Європейського Союзу.

"В контексті членства вихід Британії з ЄС Україні буде складно використати. В контексті механізму напівчленства – можливо. Зараз в Євросоюзі тривають консультації щодо Балкан. Оскільки Макрон зробив їм негарний подарунок, і європейці шукають для них рішення. У документах, які я бачила, це виглядає, як напівчленство. Було би добре, якби і нас приєднали до цього механізму. Це єдиний ефективний інструмент, на який ми можемо розраховувати, враховуючи скептичні настрої французів", – сказала Акуленко.

Вона додала: "Нам зараз дуже важливо працювати з німцями, оскільки вони не сформували своєї позиції. Припускаю, що їм не подобається, як веде себе Макрон. Будемо розраховувати, що їхні політичні зміни закінчаться, оскільки зараз німці починають свої політичні консультації щодо України та Східного партнерства. В мене надія на те, що вони сформулюють більш прогресивну позицію щодо України, і, можливо, саме вони нам допоможуть приєднатися до Балканського процесу або до поглиблення співпраці в рамках Східного партнерства".

Дивіться повне відео розмови за посиланням:

Як повідомляв 5.ua, у Брюсселі завершилося Шосте засідання Ради асоціації "Україна – ЄС". У спільній заяві сторін Рада позитивно оцінила зміцнення політичної асоціації та економічної інтеграції України з Європейським Союзом.

Попередній матеріал
СБУ вивезла з так званої "ДНР" псевдоміністра, який розказав про розкрадання бюджету РФ бойовиками
Наступний матеріал
Кияни вшанували Героїв Крут на Лук'янівському цвинтарі
Loading...

Рада асоціації "Україна – ЄС" позитивно оцінила результати інтеграції України з Євросоюзом – заява

Не можна прагнути євроінтеграції і купувати енергію в Москви – Чийгоз

Порошенко зустрівся з головою "Європейської народної партії" – про що говорили

Кабмін відкрив перший офіс євроінтеграції в Україні: яка його мета і основні функції

Засідання Кабміну, присвячене питанням європейської інтеграції – трансляція

"Пристайко називав мене креативним фріком": Кулеба про свої ідеї щодо євроінтеграції