Конгрес США
Конгрес США Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США via Facebook

У Конгресі США закликали офіційно засудити повернення Росії до ПАРЄ

Читайте по-русски
США стурбовані заохоченням "російського диктатора Путіна"

У Конгресі США закликала підтримати внесений Палатою представників проєкт двопартійної резолюції, яка засуджує повернення Російської Федерації до ПАРЄ. Про це інформує прес-служба української амбасади у Сполучених Штатах на сторінці у Facebook.

"Співголови Конгресового українського кокусу представили двопартійну резолюцію, у якій засуджено рішення ПАРЄ про поновлення права голосу делегації РФ", – мовиться у повідомленні.

Як наголошується, у тексті резолюції США висловлюють стурбованість поверненням Росії права голосу без покарання за злочини, що заохочує "російського диктатора Путіна" до скоєння нових.

"Росія була справедливо вигнана з Ради Європи за атаку на суверенітет України в Криму. Російські сили не тільки лишилися на півострові, РФ почала смертоносну війну на українському Донбасі та продовжує проводити по всьому світу дестабілізуючі дезінформаційні кампанії, спрямовані на підрив міжнародних демократичних інститутів. Не кажу вже про небезпечний російський напад на кораблі українських ВМС і незаконне захоплення у Керченській протоці 24 українських моряків і три кораблі, які продовжує утримувати", – нагадали конгресмени у заяві під час офіційного представлення резолюції.

Американські парламентарі закликали усіх колег у Палаті представників підтримати цю двопартійну резолюцію, адже Росія не повинна буди винагороджена за її антидемократичну поведінку, "яка знову і знову повторюється".

Як повідомляв 5.UA, Парламентська асамблея Ради Європи дозволила російській делегації повернутися до ПАРЄ без виконання жодних міжнародних зобов'язань. Після цього українська делегація залишила засідання ПАРЄ. Так само вчинили ще шість національних делегацій. Пізніше до них приєдналася Швеція.

 

Попередній матеріал
Російські війська активно гатять із заборонених калібрів: застосували 122-мм артсистеми
Наступний матеріал
Справжній рай для гурманів та любителів екзотики: чому варто поїхати до Таїланду влітку
Loading...

Дмитро Кулеба – ексклюзивне інтерв'ю в програмі "Інформаційний вечір" – відео

Відповідь ПАРЄ, "договорняки" та звільнення Клімкіна: які питання владнав профільний комітет ВР

Рада Європи може не отримати бажаних російських грошей – Ар'єв про тонкощі фінансового шантажу РФ у ПАРЄ

Відкликання запрошення делегації ПАРЄ на дострокові вибори до ВР – комітет Ради звернувся до Парубія

Комітет ВР підтримав припинення участі української делегації в ПАРЄ

Засідання Комітету ВР, де розглядають відкликання запрошення на парламентські вибори для делегації ПАРЄ – відео