Ілюстративне фото
Ілюстративне фото Depositphotos

Тимошенко не потрапляє до другого туру президентських виборів – спільне дослідження трьох соцслужб

Найбільш ймовірним переможцем на президентських виборах респонденти назвали Порошенка – 20,5%

Якби вибори Президента України вiдбувалися сьогоднi, то до другого туру потрапили б кандидати Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Про це свідчать результати опитування, що його спільно провели з 16 по 29 січня 2019 року трьома соціологічними компаніями – Центром соціальних та маркетингових досліджень "Социс"; Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та Центром Разумкова.

За результатами дослідження, найбільшу підтримку населення серед тих, хто візьме участь у голосуванні та визначився зі своїм вибором, отримав би Зеленський – 23%. Друге місце посідає Порошенко – 16,4%. За Юлію Тимошенко готові відати свої голоси 15,7% респондентів. Загалом, близько 23% виборців нині ще не знають, за кого віддадуть свій голос.

Під час дослідження респондентам також було запропоновано зробити свій власний прогноз того, хто стане наступним Президентом України (запитання: "Незалежно вiд того, за кого Ви збираєтеся голосувати, хто з наступних кандидатів, на Вашу думку, переможе?"). Найбільш ймовірним переможцем на президентських виборах респонденти вважають Порошенка – 20,5%. Перемогу Тимошенко прогнозують 19,9% опитаних, а Зеленському –10,8%. Значна частина опитаних (36,4%) ще не змогли визначитись з тим, хто саме стане наступним Президентом України.

Вибірка: 11 000 респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та область проживання. Статистична похибка дослідження: +/– 0,9%.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Чак Норріс та ліквідований Захарченко: як мешканці ОРДЛО висловили свій протест проти фейкових виборів

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Російські окупанти спалили свій штаб на Донбасі, щоб приховати масове розкрадання зброї
Наступний матеріал
В Україні вперше зареєстрували новітні ліки проти туберкульозу
Loading...

Акценти "українського сніданку" в Давосі: головні заяви Президента України та присутніх кандидатів на пост

"Йому цього не забудуть": Тука прокоментував передвиборчу промову Порошенка

Що означає "Від Крут до Брюсселя" та чому найбільші перемоги Президент планує на останній рік другого терміну – "БлогПост"

"Ми маємо втілити ті зміни, які розпочали" – Кличко з лікарні підтримав Порошенка

Тільки єдність – запорука перемоги: Гройсман підтримав рішення Президента висунути свою кандидатуру на другий термін

Расмуссен – Порошенку: "Україна під Вашим керівництвом довела, що свобода переможе"