Конгрес США
Конгрес США Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США via Facebook

Посадовці Конгресу США звернулися до Зеленського у листі щодо енергетичної безпеки – про що просять

Читайте по-русски
"Сподіваємося на співпрацю з Україною для розширення інвестиційних можливостей у ключових галузях енергетики", – йдеться у зверненні

Високопосадовці Конгресу США звернулися з листом до президента Володимира Зеленського, в якому закликали посилити енергетичну безпеку України шляхом інтенсивного розвитку відновлювальної енергетики, інформує "Укрінформ".

Копію листа журналістам надали в Американсько-українській діловій раді (USUBC).

"Пишемо вам, аби висловити нашу рішучу підтримку зусиллям України зі зміцнення її енергетичної безпеки, в тому числі шляхом розвитку відновлюваної енергетики. Ми закликаємо ваш уряд брати участь у переговорах з ключовими учасниками галузі, щоб гарантувати постійні іноземні інвестиції, а також зростання в цьому стратегічному секторі", – зазначається в листі.

Американські законодавці нагадали, що в енергетичну галузь України вже здійснено багато вливань, у тому числі понад $2 млрд іноземних інвестицій у сферу відновлюваних джерел енергії. Крім того, американська компанія GE Wind Energy постачає вітрогенератори на 275 МВт, а Європейський банк реконструкції та розвитку, в якому США є провідним акціонером, надав та схвалив фінансування в розмірі $600 млн на проєкти відновлюваної енергетики в Україні.

До того ж, Міжнародна фінансова корпорація з розвитку зі свого боку пообіцяла профінансувати $400 млн, а також страхувати політичні ризики для проєкту вітроенергетики в Україні.

Лист
ЛистУкрінформ

"Сподіваємося на співпрацю з Україною для розширення інвестиційних можливостей у ключових галузях енергетики, включаючи вітряну, сонячну, біопаливну, гідро- та геотермальну енергетику", – зазначається в листі.

У Конгресі США позитивно оцінили залучення Секретаріату Енергетичного співтовариства до процесу посередництва з українськими суб'єктами з метою досягнення консенсусу.

"Ми радимо вам продовжувати цей консенсусний підхід у переговорах з інвесторами як вітрової, так і сонячної енергетики, а також суб'єктами промисловості, в той час як ви прагнете реструктурувати законодавство, що стане основою для відповідних інвестицій", – наголошується в листі.

Нагадаємо, 20 червня Український конгресовий комітет Америки (UCCA), найбільше представництво американців українського походження, заявив про глибоку стурбованість останніми ознаками вибіркового правосуддя в Україні і змушений засудити спроби української влади вести політично вмотивовані справи проти колишніх урядовців та лідерів громадянського суспільства України, включно з їх вираженим бажанням заарештувати п'ятого Президента Петра Порошенка перед політичним судовим процесом.

Попередній матеріал
Від коронавірусу помер головуючий у Всеукраїнській раді церков – подробиці
Наступний матеріал
5-річний британець пройшов на протезах 10 кілометрів і зібрав мільйон фунтів на благочинність – подробиці
Loading...

Репресія української мови, коронавірус та перехід "Центренерго" на резервний газ – "ІнфоВечір"

Відмовитися від вугілля до 2050: у Міненергетики презентували концепцію "зеленого" енергетичного переходу

Гончарук заявив, що українська енергосистема стане частиною європейської за 3 роки – подробиці

Зеленський підписав указ, який вводить в дію рішення РНБО про посилення енергетичної безпеки

На російському урані: Іран почав будівництво другого реактора на АЕС у Бушері

В Україні змінять енергетичну стратегію – заява міністра