Енергетика
Енергетика pixabay.com

"Енергоатом" звернувся до Міненергетики з проханням краще контролювати розрахунки державних підприємств

  Читайте по-русски
  Відповідний лист-прохання від "Енергоатома" вже надійшов до міністерства, кажуть на підприємстві

  В "Енергоатомі" повідомили, що кошти, якими ДП "Гарантований покупець" у червні розрахувався з підприємством, становлять менш ніж 25% від загального обсягу необхідної розрахункової суми. Так у Facebook представник "Енергоатома" відповів на заяву радника в.о. міністра енергетики Олександра Трохимця про достатній розрахунок між сторонами.

  "17 червня радник в.о. міністра енергетики Олександр Трохимець на своїй сторінці у Facebook відрапортував, що цього місяця ДП "Гарантований покупець" здійснив платежів НАЕК "Енергоатом" на суму 391 млн грн та до кінця тижня планує перерахувати ще 200 млн грн. І нібито "Енергатом" має тепер достатньо коштів, щоб розрахуватися з усіма боргами. У червні НАЕК "Енергоатом" відпустить "ГарПоку" фактичної продукції на суму понад 2,5 млрд грн. Тому навіть 600 млн грн складуть менше 25% від загального обсягу необхідної розрахункової суми. А якщо, для порівняння, поглянути на попередній період травень, то частка розрахунку ГарПоку з Енергоатомом за фактично надану продукцію склала лише 0,4%", повідомив співробітник НАЕК "Енергоатом" Олег Слободян.

  Він додав, що Міністерство енергетики мало би взяти на контроль 100% розрахунків ДП "Гарантований покупець" за фактично надану продукцію в червні, тим більше, що відповідний лист-прохання від "Енергоатом" уже надійшов у Міненергетики.

  "Будемо раді повернутися до цієї теми на початку липня. Обов'язково проінформуємо і енергетичну спільноту, і суспільству про те, який обсяг фактично наданої "Енергоатомом" продукції буде оплачений", наголосив Олег Слободян.

  Попередній матеріал
  Коронавірус у ЗСУ: помер військовослужбовець
  Наступний матеріал
  Київ та 10 областей досі не готові до пом'якшення карантину через велику кількість хворих на коронавірус
  Loading...