Тоні Гудґелл
Тоні Гудґелл 5 канал

5-річний британець пройшов на протезах 10 кілометрів і зібрав мільйон фунтів на благочинність – подробиці

Читайте по-русски
Хлопець вирішив, що стане поліцейським – допомагатиме людям, рятуватиме їх від злочинців та грабіжників

Мільйон фунтів у 5 років. Маленький британець на протезах пройшов 10 кілометрів, аби допомогти лікарні, яка дала йому змогу ходити. Натхненна старшими поколіннями дитина встановила власний рекорд. Кореспондентка "5 каналу" Мирослава Танська далі.

Це маленький 5-річний герой. Британець Тоні Гудґелл пройшов 10 кілометрів на двох протезах. І зібрав мільйон фунтів на благочинність. Хлопчику ампутували ноги, коли той був ще немовлям. Травм йому завдали його рідні батьки. Нині Тоні живе з прийомними мамою та татом, які не зводять із нього очей. У лютому хлопчикові зробили протези. Після тривалого лікування він почав ходити. А нині вже долає чималі відстані.

"Ми не очікували такого результату. Я хотіла, аби Тоні почав нормально ходити, як і всі дітки. Він багато ходив, і йому це вдалося. Тоні поставив перед собою складне завдання – пройти 10 кілометрів. І він зробив це", – говорить Паула Гудґелл, мама Тоні.

Щодня впродовж місяця маленький герой долав кілька сотень метрів. Мама розповідає: хлопчика надихнув 100-річний британський ветеран Том Мур. Попри поважний вік чоловік ще у квітні, за допомогою ходунків, пройшов 100 кіл довкола двору. І зібрав рекордну суму для медиків на передовій боротьби з коронавірусом – майже 30 мільйонів фунтів.

"Він побачив капітана Тома, його подвиг і вирішив, що теж зможе. Він почав ходити. Спочатку, Тоні планував це робити без милиць. Але було важко, тож сказав, що ходитиме із ними. Ми гуляли щодня", – каже Паула Гудґелл, мама Тоні.

Усі гроші, які заробив Тоні, віддасть лікарні, у якій і лікувався. Каже, що у майбутньому хоче допомагати людям. А нині зробив перший крок для здійсненні своєї мрії.

"Все добре. Я вирішив ходити, тому це важлива справа. Я знаю, що коли виросту, то стану поліцейським. Допомагатиму людям, рятуватиму їх від злочинців та грабіжників", – каже Тоні Гудґелл, рекордсмен.

Бажанням допомогти світу та силою свого духу Тоні здивував не лише батьків. А насамперед свого лікаря-консультанта.

"Тоні обрав, безсумнівно, дуже серйозну мету – проходити триста метрів щодня впродовж місяця. Востаннє я побачив, що він подолав цілих 800 метрів. Це дивовижно. І саме завдяки цій дитині, я переконаний, ще більше лікарів старатимуться допомагати пацієнтам і робити їх щасливими", – розповідає Мішель Коккінакіс, консультант Тоні.

Ходити та збирати гроші на благодійність нині стало вже своєрідним трендом у світі. Більшість, як і 5-річного хлопчика, надихнув подвиг Тома Мура. Люди демонструють неабияку силу волі, щоб зібрати гроші на добрі справи.

Мирослава Танська, "5 канал"

Попередній матеріал
Посадовці Конгресу США звернулися до Зеленського у листі щодо енергетичної безпеки – про що просять
Наступний матеріал
Послаблення карантину в Англії: принц Вільям особисто перевірив, чи готові бари та ресторани до відкриття
Loading...

Заморозка грошей клієнтів Payoneer: у компанії заявили про поліпшення ситуації – що обіцяють

Принц Гаррі занадто слабохарактерний, щоб кинути дружину – біографиня

Коронавірус у світі: 5,5 млн людей одужали з початку пандемії – більше як 4 млн досі хворіють

"Ліверпуль" уперше за 30 років став чемпіоном Англії

Журналісти дізналися, чому насправді посварилися принци Гаррі і Вільям

Біля Стоунхенджу знайшли доісторичні споруди