Філ Каєс

Британець розповів, як схуд на 133 кілограми і почав нове життя

swns.com

До схуднення через комплекси щодо зовнішнього вигляду чоловік майже не виходив із дому

Британець Філ Каєс, який живе в ірландському графстві Даун, розповів, як йому вдалося схуднути на 133 кілограми. Про це пише Daily Mail.

Коли чоловік важив 236 кілограмів, лікарі попередили його, що з такою вагою він навряд чи доживе до 40 років. Та слова медиків не надто вплинули на Каєса. Однак, коли у 2017 році у його мами виявили термінальну стадію раку, він зрозумів, що треба схуднути.

Проблеми із зайвою вагою у хлопця були ще з дитинства, і в коледжі вони лише погіршилися. Коли ж Каєс почав працювати держслужбовцем, він настільки комплексував через свій зовнішній вигляд, що виходив із дому лише в офіс.

"Я уникав заходів, на яких багато людей, на кшталт вечірок та весіль. Я знав, що не поміщуся в крісло літака, тому не подорожував, хоча дуже хотів. У той час я тільки працював, ховався вдома і їв. Це був дуже самотній час", – розповів чоловік.

Він зізнався, що найбільше хвилювався, що після його смерті тіло не зможуть винести із будинку. А коли Каєс дізнався про смертельну хворобу матері, то рішуче вирішив схуднути, щоб мама не сумувала ще й через нього.

Британець приєднався до місцевої групи по схудненню і почав дотримуватися плану харчування. У його раціон входили картопля, паста, фрукти і овочі, тому він не відчував себе постійно голодним, але при цьому худнув. В оточенні людей, які худнуть, йому було набагато простіше не зірватися.

Коли чоловік трохи схуд, він знову почав кататися на велосипеді, чого до того моменту не робив уже 30 років. Він ходить на довгі піші прогулянки і займається йогою. "Тепер моє життя зовсім інше: воно сповнена можливостей, друзів і пригод", – зізнався британець.

За три роки він скинув 133 кілограми і зараз важить більш ніж вдвічі менше, ніж на початку свого шляху зі схуднення.

Він вважає, що саме завдяки новій зовнішності і впевненості в собі зміг зустріти свою любов. Каєс, якому зараз 47 років, почав жити разом із коханою дівчиною, злітав з нею на Середземне море і побував на екскурсії в Берліні. Він сподівається, що в їхньому житті буде ще багато пригод і поїздок.

Нагадаємо, раніше 5.UA ділився порадами зіркової британської тренерки, яка показала, як можна підтримувати форму навіть в маленькій квартирі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ