Андрій Семиволос
Андрій Семиволос 5 канал

"Непорозуміння": заступник Скалецької про те, що наразі відбувається в МОЗ

Читайте по-русски
На запитання ведучого, чи існує конфлікт у міністерстві – Семиволос відповів, що не знає про такі факти

Деякі співробітники, можливо, просто не зрозуміли, як комунікувати з новою командою та новим міністром охорони здоров'я – таку думку в студії "5 каналу" висловив Андрій Семиволос, заступник голови МОЗ Зоряни Скалецької.

"Не можу сказати, що це якийсь бунт, мені здається, це більше якесь непорозуміння і несприйняття того складу МОЗ, який працює. І всім відомо, що при кожній політичній зміні команди Міністерства охорони здоров'я чи будь-якого, є перезавантаження, зміна структури, завдання і тд. Мені здається, що деякі співробітники просто не зрозуміли, як комунікувати з новою командою та саме з міністром", – прокоментував Семиволос.

На запитання ведучого, чи існує конфлікт у міністерстві – він відповів, що наразі не знає про такі факти.

"Особисто я не бачив і не чув", – додав заступник міністра.

Стосовно аудиту, який вирішили провести в МОЗ – за словами Семиволоса, нове керівництво "перевіряє співробітників на відповідність займаним посадам".

"Це ініціатива міністра. Є держсекретар, який має повноваження перевірити держслужбовців і це його функціонал. Наказ підписаний ним", – пояснив заступник Зоряни Скалецької.

Нагадаємо, напередодні з'явився відкритий лист-звернення держслужбовців Мінохорониздоров'я до прем'єра Олексія Гончарука, під яким підписалися 40 осіб. У зверненні, зокрема, йдеться, що робота відомства заблокована уже 3,5 тижні, а самих співробітників, за їхніми словами, змушують "працювати "по понятіям".

Прем’єр-міністр, своєю чергою, сказав, що поважає "право на висловлювання своєї позиції" кожного працівника і що Зоряна Скалецька розбереться з цим після повернення з Нью-Йорка.

Верховна Рада призначила Скалецьку міністром охорони здоров’я 29 серпня, попри численні заклики громадськості зберегти на посаді Уляну Супрун, яка виконувала обов’язки голови МОЗ із серпня 2016 року.

Як розповідала сама Уляна Супрун в інтерв'ю "УП.Життя", вона вважає, що нову чільницю МОЗ повністю контролює Михайло Радуцький.

"Коли я з нею зустрічалася, то сказала їй, що єдина можливість щось робити – мати своїх заступників. На що вона сказала: "Мені їх дають". Дивіться на її радників. Я не думаю, що вона сама Голубовську та Чумака взяла", – прокоментувала експосадовець.

Попередній матеріал
Імпічмент Трампу: наскільки це можливо і що це означатиме для України – "Голос Америки"
Наступний матеріал
Рябошапка анонсував переатестацію прокурорів
Loading...

Перший заступник голови МОЗ Андрій Семиволос у студії "5 каналу" – трансляція

Обіцяє продовжувати реформи Супрун: нова очільниця МОЗ розповіла про пріоритети роботи

Пресконференція міністра охорони здоров'я щодо пріоритетів та найближчих планів МОЗ – відео