Маруся Звіробій
Маруся Звіробій eurosolidarity.org

Маруся Звіробій стане кандидаткою від "ЄС" на довиборах на Івано-Франківщині

  Читайте по-русски
  Маруся Звіробій у своєму виступі подякувала за довіру і зазначила, що готова стати до лав "парламентського спецназу" "ЄС"

  Українська волонтерка, контрактниця ЗСУ, інструктор навчального центру Десантно-штурмових військ Маруся Звіробій (Олена Самбул) стане кандидаткою від партії "Європейська солідарність" на довиборах народного депутата у 87-му окрузі на Івано-Франківщині. Про це стало відомо під час з'їзду партії.

  Як повідомив лідер "ЄС", п'ятий президент Петро Порошенко, офіційно виборчий процес ще не стартував, однак кандидатуру Марусі підтримують і партійці, і волонтери, і ветеранське середовище.

  "Я прошу підтримати Марусю. Відповідна підтримка є від ветеранських організацій, добровольців, які є в нашій команді, до мене надходять зараз численні ці пропозиції. Маруся публічно оприлюднила, що вона прийняла рішення офіційно оформити стосунки з партією і приєдналася до нашої славної когорти", – наголосив Петро Порошенко.

  Маруся Звіробій у своєму виступі подякувала за довіру і зазначила, що готова стати до лав "парламентського спецназу" "Європейської солідарності".

  "Бути бійцем елітного підрозділу – це коли ти маєш мужність, впертість, ніколи не зупиняєшся і ніколи не відступаєш. Мені щастило з командирами. Першим командиром в цій війні був Дмитро Ярош, моя велика повага зберігається до сьогодні. Треба було дуже серйозно працювати і мати дуже серйозні здобутки, аби мати наступного елітного командира – і це був Михайло Забродський. Ви ж розумієте, що командувач ВДВ на той момент без серйозних здобутків не пішов би на співпрацю. Тому це є для мене певним показником моєї роботи", – наголошує учасниця війни проти російської агресії.

  "Для того, щоб досягти того, аби стояти тут, ще в одного елітного командира Петра Олексійовича Порошенка, треба було серйозно попрацювати ще і в Десантно-штурмових військах. Але це величезна школа. Для мене всі ці командири були серйозним прикладом", – зауважила Маруся Звіробій.

  "Зараз я вимушена йти далі, тому що я не бачу іншого інструментарію, аби впливати на ситуацію, яка складається в державі. З "Правого сектора" я пішла в десантники, тому що це була можливість отримати більше ресурсів, навчити і опікуватися більшою кількістю бійців, зробити більше якісної роботи. Зараз моя мотивація аналогічна – я хочу зробити більше для цієї держави, мати більше ресурсів впливу. Оскільки я бачу своїх ворогів, ніколи не випускала їх зі свого фокусу, і я можу опікуватися більшою кількістю особового складу", – зазначає волонтерка.

  "Для мене велика честь приєднатися до політичних кіборгів, я є прихильницею і "Європейської солідарності", і "Справи громад", про що неодноразово казала, і на виборах максимально допомагала вашим кандидатам. Так само для мене велика честь представити себе захисником Надвірнянщини. Батьківщина Степана Бандери – це велика честь, і я це усвідомлюю, але я вважаю, що Степану Андрійовичу не буде за мене соромно. До того ж, там досить складний регіон, на який не кожен матиме мужність піти. Але НІХТО КРІМ НАС! ЗАВЖДИ ПЕРШІ! І не було такого ворога, якого б ми злякалися. Тому я із задоволенням вступлю в боротьбу за можливість опікуватися Надвірнянщиною і боронитиму державу на вищому рівні", – наголосила Маруся Звіробій.

  Попередній матеріал
  Рекордна смертність і високий рівень захворюваності: яка ситуація з коронавірусом у країні
  Наступний матеріал
  200 населених пунктів без світла і транспортний колапс: про які наслідки негоди звітують у ДСНС
  Loading...

  Роман Сущенко став першим заступником голови Черкаської облради

  "Грошові пороги завищені, а саме покарання – занадто м'яке": Порошенко розкритикував рішення ВР про недостовірне декларування

  Законопроєкт про покарання за неправдиве декларування – як відреагували депутати

  Порошенко: Влада катастрофічно запізнюється, треба вже планувати вакцинацію, а вони ще тестування не запровадили

  Партія "ЄС" запровадила Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад – Порошенко

  "Будемо рухати Україну і Рівне в Європейський Союз": Порошенко привітав нового очільника міста