Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Порошенко: Влада катастрофічно запізнюється, треба вже планувати вакцинацію, а вони ще тестування не запровадили

  Читайте по-русски
  "ЄС" розробила і запропонувала урядовцям свій антиковідний план, однак влада вважає за краще зробити локдаун

  Влада Зеленського не встигає за розвитком ситуації з пандемією коронавірусу. Тоді, коли країни світу вже планують вакцинацію для громадян, у Кабміні не спромоглися запровадити масове тестування, страхування для лікарів та забезпечення лікарень киснем. Про це заявив п'ятий президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко в Рівному. Про це мовиться на сайті політсили.

  Порошенко нагадав, що "ЄС" розробила і запропонувала урядовцям свій антиковідний план, однак влада вважає за краще зробити локдаун.  

  "Ми вкотре запропонували безкоштовне масове тестування, ми маємо локалізувати тих, хто потребує самоізоляції – це робиться в усьому світі, і не потрібно буде вже запроваджувати локдаун. Решта людей може здійснювати повноцінну економічну діяльність, будуть збережені робочі місця, зарплати, доходи малого і середнього бізнесу, буде збережена економіка, будуть доходи до центрального і місцевих бюджетів, а зараз для нас це буде дуже актуально", – наголошує Порошенко.

  Чільник "ЄС" каже, що в їхньої політсили залишається надія, що хоча б цю пропозицію уряд почує і нарешті візьме до виконання.

  "Коли для протидії пандемії найголовнішим було масове поширення медичних масок – вони продали маски за кордон. Коли нам потрібні були тести – вони обдурили, що привезли 10 млн тестів, які виявилися мильною бульбашкою, тестів не було взагалі. Коли для порятунку людей головне було забезпечення лікарень киснем – вони визнали в Офісі президента України, що вони просто не подумали про це, 9 місяців вони про це не думали, а люди платять таку ціну", – обурився Порошенко.

  Політик нагадав, що сьогодні почалася вакцинація у Великій Британії, а через 10 днів вакцинація починається в Канаді.

  "Зелена влада" навіть про це не думає. У 2021 рік вони запровадили в бюджеті кошти на вакцини на весь рік 4 млн. доз. А решта 40 мільйонів українців мають помирати? Тому що їм треба збільшити видатки на прокуратуру, на ДБР, на силовиків для того, щоб переслідувати опозицію, забравши кошти в місцевого самоврядування", – зауважує Петро Порошенко.

  П'ятий президент наголосив, що "Фонд Порошенка" буде продовжувати роботу там, де буде потрібна допомога.

  "Влада за 9 місяців не може закупити нічого для забезпечення хворих киснем, ми за перші три тижні спільно з нашими партнерами, долучилась родина Луценків, купили 12 кисневих концентратів, 4 з яких першими поїхали в Рівненську область. Хочу наголосити, що це лише початок", – сказав Порошенко.

  Однак благодійники і волонтери не можуть замінити державу, наголошує лідер партії.

  "Уся надія, коли там зелені дилетанти, лягає на професійне, компетентне, проукраїнське, патріотичне місцеве самоврядування", – підсумував Порошенко.

  Як повідомляв 5.UA, за минулу добу в Україні зафіксовано 15 131 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19

  Нагадаємо, раніше у ВООЗ передбачили третю хвилю пандемії COVID-19 на початку наступного року. Вона можлива, якщо уряди не врахують помилок, які зробили, намагаючись запобігти другій хвилі. Майже 70% населення світу мають бути вакциновані від коронавірусу, щоб пандемія закінчилася. Таку заяву зробили у ВООЗ.

  Водночас учені заявили, що в Україні в першій половині грудня кількість хворих на COVID-19 може сягнути до 20 тисяч на добу.

  Додамо, в Україні з 14 до 30 листопада запроваджували карантин вихідного дня. З 00:00 суботи до 00:00 понеділка на всій території України діяли нові обмеження. Таке рішення Кабміну викликало протест і критику представників бізнесу. 

  Попередній матеріал
  В оборонний бюджет США внесли санкції проти "Північного потоку-2"
  Наступний матеріал
  "У ТОП-20 найкращих ініціатив": "Метінвест" розробив систему навчання для нового покоління управлінців
  Loading...