Порошенко
Порошенко eurosolidarity.org

Порошенко запропонував план подолання кризи у відносинах України з Євросоюзом

Читайте по-русски
Спільними зусиллями необхідно врятувати демократичну європейську Україну, наголосив лідер "ЄС"

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко взяв участь в онлайн-засіданні Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС. Петро Порошенко у своєму виступі заявив, що внутрішньополітична ситуація в Україні має всі ознаки кризи державного управління.

"Ми не можемо спокійно спостерігати за тим, як Україна, яку ми разом із вами будували з 2014 року, сповзає в хаос некерованості, автократії та проросійського антиукраїнського реваншу", – наголосив лідер "Європейської солідарності".

Він підкреслив, що спільними зусиллями необхідно врятувати демократичну європейську Україну і забезпечити її рух через реформи до об'єднаної європейської родини.

На думку Петра Порошенка, наступного року ключовими пріоритетами співпраці мають стати зміцнення стійкості України проти російської агресії, посилення санкцій ЄС проти Росії, забезпечення макроекономічної стабільності України завдяки продовженню співпраці з МВФ та ЄС, координація зусиль із протидії пандемії коронавірусу, включаючи забезпечення швидких поставок дієвих вакцин в Україну, а також оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом для її приведення у відповідність до сучасних викликів.

"Нашою головною стратегічною метою є створення умов для забезпечення членства України в Європейському Союзі, ідеї, що підтримується більшістю українського суспільства та громадян країн ЄС. І "Європейська солідарність" зробить усе можливе для гарантування невідворотності курсу реформ та протидії проросійському реваншу", – запевнив Петро Порошенко.

Як відомо, 1 грудня був опублікований щорічний звіт Єврокомісії щодо імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС із значною кількістю негативних оцінок розвитку подій на шляху реформ у 2020 році. У звіті, зокрема, зазначається, що недавні рішення Конституційного Суду України поставили під сумнів досягнення України в боротьбі з корупцією. Темп реформ в Україні у 2020 році, якщо порівняти з останніми місяцями 2019 року, знизився, мовиться у звіті ЄС. 

Попередній матеріал
"Пресуючи Антоненка, влада пресує душу народу": суд розглядає апеляцію адвокатів "Ріффмастера" – включення
Наступний матеріал
Акція протесту #FreeRiff і суд щодо Антоненка – трансляція (оновлено)
Loading...

"Від вас залежить добробут кожної української родини" – Порошенко привітав волонтерів зі святом

"Грошові пороги завищені, а саме покарання – занадто м'яке": Порошенко розкритикував рішення ВР про недостовірне декларування

Порошенко: Влада катастрофічно запізнюється, треба вже планувати вакцинацію, а вони ще тестування не запровадили

Партія "ЄС" запровадила Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад – Порошенко

Зеленський негайно має звільнити зі свого Офісу Татарова і припинити його покривати – Порошенко

"Будемо рухати Україну і Рівне в Європейський Союз": Порошенко привітав нового очільника міста