Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Партія "ЄС" запровадила Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад – Порошенко

Читайте по-русски
Документ містить 14 обов'язкових вимог ідеологічного, політичного і морально-етичного характеру

Партія "Європейська cолідарність" запровадила Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад. Про це d Рівному повідомив лідер партії, п'ятий президент України Петро Порошенко, повідомляє пресслужба політсили.

Кодекс містить 14 обов'язкових вимог ідеологічного, політичного та морально-етичного характеру. Напередодні його ухвалила Центральна рада партії. Порошенко зазначив, що за порушення Кодексу передбачено санкції аж до відкликання депутата місцевої ради на підставі ст. 37 закону України про статус депутатів місцевих рад.

"Ми – політична сила, яка цементує Україну. Ми єдина демократична опозиційна парламентська політична сила, яка має чітку ідеологію. Ми маємо абсолютно чіткі європейські принципи, принципи політичні і принципи моральні. І всі ці принципи ми після консультації з керівництвом обласних партійних організацій вирішили закласти, використовуючи абсолютно європейську практику, у дуже важливий документ – Кодекс доброчесності депутатів. Не тільки місцевих рад – я наголошую, що його підтримують і підпишуть депутати й обласних, і Верховної Ради з "Європейської солідарності", – наголосив Петро Порошенко.

"Ми з цим йдемо до людей, ми самі для себе встановлюємо принципи, якими ми маємо керуватися в нашій депутатській діяльності. Це не є принципи відданості "Європейській солідарності", це не є принципи відданості Європі, це принципи відданості, прозорості і честі по відношенню до України, до наших виборців. Наголошую, що лише вчора ввечері його текст одноголосно після деякого доопрацювання погодила Центральна рада партії – вищий орган її керівництва в період між з'їздами", – зазначив лідер партії.

"Я хочу, щоб зараз нас почули і виборці, і всі депутати по всій країні. Тисячі депутатів "Європейської солідарності", які отримали мандат виборців. Кодекс містить 14 обов'язкових вимог ідеологічного, політичного і морально-етичного характеру. Це не просто красиві слова, бо за порушення цих принципів передбачені санкції – аж до відкликання депутата місцевої ради на підставі статті 37 закону про статус депутатів місцевих рад", – пояснює Петро Порошенко.

"Вчора рада партії ухвалила таке рішення по відношенню до двох депутатів районних рад Львівської області. Якщо люди в такий спосіб дозволять собі таку поведінку, ми маємо діяти рішуче для того, щоб продемонструвати, що це не просто слова, що це не просто якась піар-акція, а це правило, яке ми маємо запроваджувати в Україні. Це абсолютно європейські практики, які до нас жодна політична сила не застосовувала", – зазначив п'ятий президент.

"Виклики, які стоять перед Україною, не залишають сумнівів: ми – як на фронті, і ця боротьба потребує суворої дисципліни", – резюмує Петро Порошенко.

Попередній матеріал
Засуджував невинних учасників Майдану: одіозного Кицюка можуть призначити суддею на довічний термін
Наступний матеріал
Без термінового локдауну добовий приріст хворих на COVID-19 в лютому становитиме до 40 тисяч – Київська школа економіки
Loading...