"ЄС" на засіданні Рівненської міськради
"ЄС" на засіданні Рівненської міськради eurosolidarity.org

"Будемо рухати Україну і Рівне в Європейський Союз": Порошенко привітав нового очільника міста

Читайте по-русски
Третяк зазначив, що планує активно комунікувати з бізнесом, посилити роль молодіжної ради, провести форум ОСББ

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко взяв участь в урочистому засіданні Рівненської міської ради, під час якого новообраний голова Олександр Третяк склав присягу. Про це повідомляє пресслужба "ЄС".

Порошенко подякував виборцям Рівного та області, які підтримали кандидатів від "ЄС", за довіру.

"Хотів перш за все подякувати рівнянам. Подякувати за той високий рівень довіри, який отримала "Європейська солідарність" – перше місце і в місті, і в області. Ми точно зробимо все можливе для того, щоб виправдати вашу довіру", – сказав Порошенко.

"Реалізація програми децентралізації, започаткована моєю командою і яку ми будемо дбайливо зберігати у Верховній Раді, дає вам дуже великі повноваження і можливості. Ми пропонуємо спільно працювати для того, щоб рухати Україну і Рівне в Європу, у Європейський Союз", – наголосив Петро Порошенко.

"Я дуже радий був почути перший меседж від новообраного голови – це об'єднання зусиль всіх у Рівному для досягнення результатів. Сьогодні депутатами від "Європейської солідарності" буде підписаний етичний кодекс, який також буде демонструвати абсолютно нові підходи", – повідомив лідер партії.

"Я хочу подякувати депутатам обласної ради, які вчора обрали головою облради представника "Європейської солідарності", – наголосив Порошенко.

Лідер опозиції закликав місцевих депутатів зосередитись на подоланні наслідків епідемії коронавірусу.

"Я твердо переконаний, що ви почнете з того, що буде створений місцевий фонд для боротьби з ковідом. Що перші кроки будуть для того, щоб захистити соціально тих, хто цього захисту потребує. Підприємці також отримають допомогу, яку зможуть запропонувати депутати Верховної Ради, уряд і депутати місцевих рад. Ми відкриті до цієї співпраці і об'єднаними зусиллями точно допоможемо захистити людей", – наголосив Петро Порошенко.

Новообраний голова Рівного Олександр Третяк зазначив: "Чисті та освітлені вулиці, вода в кранах і тепло в оселях – це ті базові речі, які влада має забезпечити для мешканців Рівного. Але для мене європейське місто – це передусім здоров'я рівнян, і ця сфера буде пріоритетом моєї роботи. Уся діяльність влади міста повинна бути спрямована через призму здоров'я як найважливішої цінності у житті наших людей".

"Європейське місто – це добробут усіх його мешканців, створення можливостей для кожного рівнянина реалізувати свої плани та мрії. Наше завдання – перетворити Рівне на місто сталого розвитку, що гарантує високі стандарти життя... Ми зможемо зробити Рівне по-справжньому європейським містом, якщо об'єднаємо наші зусилля і всі разом будемо працювати над досягненням поставлених цілей", – наголосив Третяк.

Він також зазначив, що планує активно комунікувати з бізнесом, посилити роль молодіжної ради, провести форум ОСББ.

Нагадаємо, партія "Європейська солідарність" на виборах 25 жовтня отримала у Рівному перше місце і має 10 депутатських мандатів. Також 2 грудня головою Рівненської обласної ради був обраний керівник секретаріату Рівненської організації партії Сергій Кондрачук. Львівську обласну раду також очолила представниця партії "Європейська солідарність" Ірина Гримак.

Попередній матеріал
"Укроборонпром" припинить своє існування вже наступного року
Наступний матеріал
Кулеба в ОБСЄ: "Росія заблокувала рішення про моніторинг на українсько-російському кордоні"
Loading...