Європейська солідарність
Європейська солідарність eurosolidarity.org

"Рівне підтримало європейські цінності": "ЄС" перемагає на виборах до міської й обласної рад – заява

Читайте по-русски
На виборах у міськраду Рівного партія отримала понад 19% голосів

Кандидати від "Європейської солідарності" перемогли на виборах до Рівненської облради, міської ради Рівного, а Олександр Третяк виходить у ІІ тур виборів міського голови. Про це повідомив на брифінгу керівник Секретаріату обласного осередку "Європейської солідарності" Сергій Кондрачук, пише пресслужба політсили.

"Ми дуже впевнено перемогли на цих виборах до Рівненської обласної ради, набравши майже 19% голосів виборців. І сьогодні говоримо про те, що у наступній обласній раді нашу політичну силу будуть представляти 14 кандидатів", – зазначив він.

"Наш результат однозначно говорить, що громадяни на Рівненщині скористалися своїм шансом, щоб зупинити проросійський реванш і чітко показати, що ми бачимо рух України саме в Європу", – наголосив Кондрачук.

Він додав, що кандидати від "Євросолідарності" мають впевнену перемогу у двох районних радах – Дубенській і Рівненській, також кандидати від "ЄС" перемагають на виборах голів ОТГ.

"Зокрема, Здолбунівським міським головою став кандидат від "Європейської солідарності" Владислав Сухляк, який набрав майже 40% голосів виборців. Маємо голову в Демидівській селищній ОТГ, де переміг кандидат від "Європейської солідарності" Сергій Радченко, маємо Рафалівську ОТГ на півночі Рівненщини, де наш кандидат Василь Совгуть отримав понад 63% виборців. Усі знають, що ми маємо кандидата на міського голову Рівного, який дуже впевнено, всупереч прогнозам і деякій соціології, заходить у другий тур", – сказав він.

На виборах у міськраду Рівного партія отримала понад 19% голосів.

"Ці вибори довели, що люди можуть голосувати за ідею, за цінності і за перемогу партії. У нас дійсно відбулося оновлення партії цього року, зайшли люди, які почали її розбудовувати, до нас прийшли ідейні люди, які розділяють наші принципи. Разом ми написали програму міста і доносили її всім мешканцям. Я вважаю, що у нас вийшло, ми змогли заслужити довіру людей, не встановлюючи за тиждень до виборів гойдалки і лавочки. Ми змогли ці вибори перетворити на змагання ідей, змагання цінностей і змагання програм", – наголосив керівник міського осередку "ЄС" Павло Алексєвич.

"Ми наразі маємо багато роботи, і ми готові її виконувати. Але ще нам треба ваша підтримка у другому турі нашого кандидата на посаду міського голови Олександра Третяка", – звернувся він до мешканців Рівного.

У міськраді Рівного першими кроками "Євросолідарності" стануть вирішення питань у сфері охорони здоров'я – перерозподіл коштів місцевого бюджету на фінансування лікарень та захист лікарів у боротьбі з коронавірусом, сказав кандидат від "ЄС" на посаду міського голови Рівного Олександр Третяк.

"Ми неухильно будемо дотримуватися саме тих ідейних засад, про які ми говорили протягом всієї нашої кампанії. Наша перемога показала те, що рівняни почули наші меседжі, дали свій кредит довіри і готові підтримати нас у реалізації саме цих ідей та принципів", – сказав Олександр Третяк.

"Ми будемо робити все можливе, щоб переорієнтувати місцевий бюджет перерозподілити ті кошти, які є і мали б бути спрямовані на сферу охорони здоров'я, але вони досі не були спрямовані", – додав кандидат.

"Рівне сьогодні в "червоній" зоні карантину і ми мусимо з цим щось робити. Тому маємо чимало викликів, на які маємо реагувати і діяти як новообрана міська влада. Тому: боротьба з COVID-19, максимальний захист медиків, максимальне обладнання опорних лікарень всім необхідним – киснем, ліжко-місцями, захистом для наших медиків, які на першій лінії боротьби з COVID мають бути захищені", – запевнив представник "Європейської солідарності".

"І третій важливий принцип – це добробут всіх мешканців міста. Адже сьогодні ми маємо бути відповідальними, чесними по відношенню до всіх мешканців міста", – також наголосив кандидат.

"Висловлюю подяку за вашу впевнену підтримку, за вашу віру в нашу чітку перемогу... Другий тур виборів має показати, що місто Рівне потребує якісних змін, якісного підходу до місцевого урядування. І Рівне справді отримає гідну владу європейського рівня, яка буде дбати про мешканців, і зробить Рівне справді європейським містом", – сказав він.

"Ми усвідомлюємо, що другий тур буде надскладний. І ми будемо вести ту ж саму стратегію нашої перемоги. Ми максимально прозорі, відкриті і щирі з людьми. Ми не використовуємо жодних технологій, жодних маніпулятивних соціології. Бо там де правда, там і перемога", – сказав він.

Як повідомляв 5.ua, народна депутатка від "ЄС" Вікторія Сюмар "на гарячому" викрила масову фальсифікацію виборів у Борщагівській ОТГ – через це на неї напали.

Попередній матеріал
"ОПЗЖ" намагалася заблокувати роботу ТВК у Харкові – подробиці конфлікту
Наступний матеріал
У Мінінфраструктури пояснили, чому "Укрзалізниця" відновила продаж квитків на деякі напрямки "червоної" зони
Loading...