Петро Порошенко та Віктор Євпак
Петро Порошенко та Віктор Євпак eurosolidarity.org

Партія "ЄС" підтримала кандидата від "Голосу" на виборах міського голови Черкас

Читайте по-русски
Кандидат Віктор Євпак закликав інші міста підтримати проєвропейський напрям розвитку

Партія "Європейська солідарність" підтримала на виборах міського голови Черкас кандидата від "Голосу" Віктора Євпака. Про це повідомив під час спільного брифінгу в Центральному штабі "ЄС" п’ятий Президент України, лідер партії Петро Порошенко, пише прес-служба політсили.

Він зазначив, що "Європейська солідарність" – єдина загальнонаціональна партія проєвропейського спрямування, яка дістала підтримку виборців по всій Україні і з минулих парламентських виборів наростила її удвічі. Він закликав усі демократичні проєвропейські партії консолідувати зусилля для підтримки кандидатів від патріотичних сил.

"Статус загальнонаціональної парламентської найбільшої опозиційної партії накладає на нас дуже велику відповідальність. І в цих умовах ми хочемо закликати всіх представників проєвропейських і євроатлантичних сил в черговий раз до об’єднання. Ми твердо переконані, що тільки так ми зможемо перемогти", – наголошує лідер партії "Європейська солідарність".

"Напередодні другого туру місцевих виборів, де кандидати від проєвропейських, євроатлантичних сил пройшли до другого туру, ми хочемо без будь-яких умов зробити перший, але дуже важливий крок. В цих умовах ми – наша партія і я як її голова – прийняли рішення про підтримку кандидата на міського голову міста Черкаси від партії "Голос" Віктора Євпака. Точніше, одна умова була – я можу бути відвертим – і це мова була така, що Віктор має перемогти", – зазначив Порошенко.

"Наша партійна організація робитиме все можливе, щоб закликати тих, хто нас підтримав, закликати всі проєвропейські євроатлантичні українські політичні сили обов'язково підтримати Віктора. Віктор є український патріот, професіонал і державник", – зазначив п’ятий Президент.

"Я твердо переконаний, що приклад, який продемонструвала "Європейська солідарність" у Черкасах, переймуть й інші політичні сили, щоб продемонструвати об’єднання в тих обласних центрах, у містах, де проходитиме другий тур виборів", – говорить Порошенко.

"Хочу подякувати п’ятому Президенту Петру Олексійовичу Порошенку і партії "Європейська солідарність" за підтримку мене як кандидата на посаду міського голови міста Черкас від партії "Голос". Хочу подякувати всім іншим і закликати всі політичні сили, всіх кандидатів, які зараз працюють над другим туром: подивіться на приклад Черкас, коли навколо демократичного кандидата об’єднуються всі проєвропейські, проукраїнські сили заради розвитку своїх міст і всієї України, і по-друге, проти корупції місцевої влади, яка повинна піти в минуле. Я вірю в силу єднання і закликаю всі проєвропейські, демократичні сили об’єднатися в другому турі заради перемоги", – заявив Віктор Євпак.

Попередній матеріал
У Києві презентували проєкт "Голодомор: мозаїка історії" – відео
Наступний матеріал
Хаотична забудова та транспортний колапс: Синютка розкритикував Садового та закликав його прийти на дебати
Loading...