Олег Синютка
Олег Синютка 5 канал

Хаотична забудова та транспортний колапс: Синютка розкритикував Садового та закликав його прийти на дебати

Читайте по-русски
Через діяльність міської влади Львів не готовий до протидії пандемії коронавірусу, вважає кандидат від "ЄС"

Кандидат на посаду міського голови Львова від "Європейської солідарності" Олег Синютка закликав свого конкурента у другому турі виборів прийти на дебати та поговорити про актуальні проблеми міста. Це він зробив в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

"Я дуже хотів би, що ці дебати відбулися. Вимагаю від міського голови виконати закон і прийти на дебати. Нам точно є про що поговорити. Я переконаний, що мешканці мають знати, з одного боку, що відбувалося в місті, і як воно прикривалося ширмою "Проєвропейський Львів", – сказав Синютка.

"А з іншого боку, я дуже би хотів, щоб ми поговорили про майбутнє, тому що Львову треба завершити цю огидну справу з хаотичними забудовами, якими просто вбивається майбутнє міста. Львову треба обов'язково розв'язати проблему транспортного колапсу і багато інших проблем", – вважає кандидат на посаду міського голови.

За його словами, через діяльність міської влади Львів не готовий до протидії пандемії коронавірусу.

"Якщо людина має позитивний тест і їй необхідно потрапити в лікарню, то, на жаль, міська влада не змогла підготувати комунальну медицину, комунальну систему охорони здоров'я до гідної відповіді хворобі. Сьогодні дуже багато людей, які хочуть викликати швидку допомогу, вона потім їм не допомагає. Потрапити в місцеву лікарню – це ціла проблема", – зазначив Синютка.

Також він побажав родині Садового здоров'я, адже напередодні позитивний тест на коронавірус отримала дружина та теща чинного міського голови.

Нагадаємо, відповідно до даних паралельного підрахунку голосів штабом "Європейської солідарності", Олег Синютка виходить у другий тур з разом із чинним міським головою Андрієм Садовим. Розрив між кандидатами – мінімальний.

Попередній матеріал
Партія "ЄС" підтримала кандидата від "Голосу" на виборах міського голови Черкас
Наступний матеріал
НАЗК закриває реєстр електронних декларацій через рішення Конституційного Суду – Новіков
Loading...