"Європейська Солідарність"
"Європейська Солідарність" eurosolidarity.org

Місцеві вибори на Миколаївщині: "ЄС" удвічі збільшує підтримку

Читайте по-русски
У Баштанській міськраді команда "ЄС" обійшла за результатами "ОПЗЖ", які займають провідні позиції в області

На Миколаївщині, за результатами паралельного підрахунку голосів, підтримка "Європейської солідарності" на місцевих виборах збільшилася вдвічі, якщо порівнювати з торішніми парламентськими.

Як передає пресслужба "ЄС", на виборах до Миколаївської обласної ради партія попередньо отримує 10,4% голосів. У деяких громадах області результат ще кращий:

  • Баштанська міська рада – 19,3%;
  • Вознесенська міська рада – 14%;
  • Врадіївська селищна рада – 14,4%;
  • Очаківська міська рада – 10,4%;
  • Первомайська міська рада – 17,1%;
  • Южноукраїнська міська рада – 15,37%.

Варто зауважити, що в Баштанській міськраді команда "ЄС" обійшла за результатами "ОПЗЖ", які займають провідні позиції в області. Також показовою є перемога "Європейської солідарності" у виборах до Первомайської міськради, де позаду залишилася провладна партія "Слуга народу".

Голова Миколаївської територіальної організації партії "ЄС" Михайло Талпа зазначив, що перші отриманні результати на місцевих виборах показові по багатьох ключових пунктах.

"По-перше, люди за рік зрозуміли провальність політики нової влади – замість системної роботи ми отримали критичну ситуацію на багатьох напрямах розвитку держави. По-друге, люди все ж розрізняють відмінність місцевих виборів, тому підтримали реформу децентралізації, започатковану саме нашою командою, яка дала багато переваг для подальшого розвитку громад", – наголосив він.

І додав: "Я дякую кожному, хто в день голосування віддав свій голос за нас, і тим, хто сьогодні продовжує захищати отримані результати партії в селах, селищах та містах області – спостерігачі, члени ДВК, ТВК і самі кандидати. З такою підтримкою ми точно переможемо".

Нині продовжується паралельний підрахунок результатів виборів до Миколаївської міської ради. За попередніми даними, "ЄС" отримує 6,95% голосів виборців. Проте центральна ТВК Миколаєва буде здійснювати перерахунок голосів на 16 ДВК через виявлені численні факти порушень.

Попередній матеріал
Велика Британія підтримала створення Кримської платформи – МЗС
Наступний матеріал
Місцеві вибори: на Житомирщині виявили фальсифікації на користь проросійської партії – кандидат
Loading...