Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Порошенко подякував львів'янам за підтримку на виборах і закликав владу міста до конструктивної співпраці

Читайте по-русски
"ЄС" поважає вибір громади, і воля виборців – це закон для політиків

П'ятий Президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко звернувся до жителів Львова із подякою за підтримку на місцевих виборах. Також у себе на Facebook закликав різні політичні табори вгамувати емоції та налагодити конструктивну співпрацю.

"Низький уклін львів'янам за особливо високий рівень підтримки "Європейської солідарності" на виборах до обласної та міської Рад. Дякую тим, хто у першому та другому турах підтримав Олега Синютку. Спасибі всім, хто виявив небайдужість і взяв участь у голосуваннях", – написав Порошенко.

Він наголосив, що "ЄС" поважає вибір громади, і воля виборців – це закон для політиків. На переконання п'ятого Президента, найперше, що нині повинні зробити обидва табори – завершити виборчу кампанію і приборкати емоції, які вирують кілька останніх днів.

"Одні, на жаль, ухвалили хоча й законне, але поспішне рішення. А інші, на жаль, намагаються розіграти роль жертви. Рішення ж львів'ян мудре: буде влада і буде опозиція, як це і має бути за демократії", – зазначив п'ятий Президент.

І додав: "Обом треба якомога швидше забезпечити старт новообраного місцевого самоврядування на благо Львівської об'єднаної територіальної громади. А команда "Європейської солідарності" готова підставити плече ще й на рівні Верховної Ради".

Попередній матеріал
Збірній України з футболу присудили технічну поразку в матчі зі Швейцарією
Наступний матеріал
"Хронічний енурез в очі країні": у ДБР хочуть витратити мільйони на розкішний автопарк – Ар'єв
Loading...

Наобіцяв на $4 тисячі: влада Зеленського знову блокує програму підвищення зарплати вчителям на 20-70%

Порошенко наголосив на необхідності залучення Вашингтона до Нормандського формату, реформи Радбезу ООН та безпекової угоди із США

Брифінг керівників штабу "ЄС" за підсумками місцевих виборів

Жодна держава не може мати права вето в РБ ООН, якщо сама порушує міжнародне право – Порошенко

Агресія РФ це не тільки загроза Україні, це глобальний виклик, треба посилювати санкційний тиск – Порошенко на безпековому форумі у Галіфаксі

Міжнародний форум з питань безпеки в Галіфаксі – трансляція