Микола Княжицький
Микола Княжицький 5 канал

"Виклик для Садового, який побачив, що він у меншості": Княжицький про першу сесію міськради у Львові

Читайте по-русски
Нардеп назвав дві причини, через які було необхідно провести сесію нового скликання міськради

На першій сесії нового скликання міськради у Львові не було ухвалено жодних кадрових рішень, але вона була необхідна, щоб не дати "слугам народу" потрапити у раду через суд та припинити дерибан землі, зазначив народний депутат від "ЄС" Микола Княжицький. Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

За словами нардепа, причина перша – це судові процеси, які намагаються протягнути у Львівську міськраду фракцію "Слуга народу".

"Таке сталося у Тернополі, таке сталося у багатьох інших містах. Тобто фракція програє, недобирає декілька відсотків, як у Львові, а після цього приймається рішення через суд, і фракція вже опиняється в міській раді. Тому мотивація депутатів, які прийшли і погодилися взяти у цьому засіданні участь, полягала в тому, щоб через суди не тиснули на раду", – запевняє Княжицький.

Другою причиною проведення цієї сесії, за словами нардепа, було те, що ще не припинені повноваження інших ОТГ, сільських та селищних рад, які ввійшли у Львівську ОТГ.

"У ці дні поки фактично нічого не відбувається, там відбувається те, що називається масовим дерибаном землі. Така схожа ситуація була в Дублянах, передмісті Львова, в багатьох інших місцях. І депутати вирішили це припинити, оскільки тільки відкриття цієї сесії могло припинити цей дерибан землі нової Львівської ОТГ, поки міський голова не вступив на посаду", – вважає Княжицький.

"Це були дві причини, через які депутати провели цю сесію. Там не було ухвалено жодних кадрових рішень, жодних інших контроверсійних рішень. Але це стало, звичайно, великим викликом для Андрія Садового, який побачив, що він у меншості", – розповідає нардеп.

"Тому що три фракції, які туди прийшли, – "ЄС", "Свобода" і "Варта" – вони фактично продемонстрували, що існує більшість, а він знаходиться в опозиції. І, звичайно, тут логіка політичної конкуренції та боротьби почала розкручувати цей маховик ненависті і звинувачень, хоча нічого страшного не відбулось", – підсумував Княжицький.

Див. також: Без стільців, електронної системи і Садового: як у Львові провели першу сесію міськради

Попередній матеріал
Степанов спрогнозував, коли друга хвиля коронавірусу в Україні піде на спад
Наступний матеріал
В Україні набрали чинності нововведення в ПДР для таксистів, пішоходів і велосипедистів – включення
Loading...